lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 48 – 05.02.2003

Bu yeni versiyonla
bende yeni tasınmış kiracı gibi hissediyorum kendimi Merhaba Kusura bakmayın yeni taşındık…

Paketlerimiz henüz açılmamış duruyor. Taşındık ama henüz evin etrafını ve adresini bilemiyoruz. Konular henüz paketleri açılmamış koliler şeklinde duruyor. Bir bölümde bir çok konu var ama kutuyu ve konuyu tıklatınca yalnızca tek konuyu görüyorsunuz gerisi yok. Çünkü biz onu gizledik.Şimdilik konuları kendimize saklıyoruz.:-)

E niye bu kadar hazırlıksız yakalandın derseniz iste onu ben bilemiyorum. “Her şeye hakim olan başarılıdır, işine de hakimdir. Başarısız olamaz “diye birisi bir şey söylemişti ama yakalarsam onu fena yapacağım.. Her şey ellerimin arasında gibi duruyor sanki ama değil bazen işte gördüğünüz gibi.. Bu sefer Beynim ve vücudum parçalanmış gibi.

Beynim ben, vücudum da Performans.. Ayrı ayrı çalışıyor. Muko’nun dediği gibi sen koşuyorsun millet yetişmeye çalışıyor demişti. Biraz hoşgörü istiyorum Yalnızca bir hafta 10 gün ondan sonra Yani bayram ertesi bizi görün Yani Cemili görün…

Hele biraz dinlensin her şey canavar gibi olacak. Eğer o olmazsa zaten ben canavar gibi olacağım. Ben burada istediğimi yazabiliyorum. Allah’tan bunları okumadan siteye kopyala yapıştır yapıyor yoksa hemen sansür yağardı. Eskiden yalnız bize bakıyordu. Bizim sitemizi yapıyordu. Sitemiz gelinlik kızlar gibiydi. Şimdi Firmamız Performansa Ortak oldu. Zehir gibi çocuğu yakalayınca Sayın Performans bütün işleri ona yıkıp yeni siteler alabilmek icin hemen ortaklık teklif ettiler ve Cemil’i kaptılar.. Şimdi Cemil aşagı Cemil yukarı olunca; Cemil cari hesaplara dahi bakınca sitemiz babasız ve öksüz kaldı. Hem de bayağı bir öksüz kaldı.. Elbiselerimiz eskidi. Ayakkabılarımızın altı pırtladı, ayak parmaklarımız çıktı Cemil baba bizi göremez oldu. Bir yıl önce sözünü ettiği yeni versiyonu eskimeye yüz tutunca, bütün siteler aynı şekilleri koyuncaya millet kanıksayıncaya kadar da yapamadı… Bizim ilk olarak yapacağımız her şeyi simdi siz başka yerlerde görmüs aaa bunlar da şey sitesinin aynısını yapmış olarak gördünüz … Aaaa ama değil. Cemil bunları ilk başta görmüştü ve yapmıştı, ben sitenin bu yeni şeklini bir sene önce görmüştüm ama size daha şimdi kısmet olabildi. Daha bir sene önce Cemil’le konuştuklarımızın hiçbiri de yok hala ha. İnşallah da olacak. Tam 32 maddelik bir yapılacaklar listesi var önümde ne yazık ki.. Benim ahir ömrüm yeterse..Cemil’in ki yeter çünkü o daha benim yarım yaşımda.. Eh artık kızımın ve onun çocuklarına İnşallah darısı..

HEPİNİZE İYİ BAYRAMLAR DİLİYORUM

Bütün dostlarımızın buradan Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bir şey rica edecegim sizden Bilmiyorum nasıl karşılarsınız?Korkmayın kurban derilerinizi istemeyeceğim. Ama ne olur? Bu senede kurban kesmek yerine ,imkanlarınız dahilinde buradaki ihtiyacı olan arkadaşlarınıza bağışlasanız..Buradan FORUMDA acık bir liste yapsak mesela.. Filanca su kadar bağıslıyor, falanca bu kadar diye . Her şey acık olarak..Çok ufak rakkamlar bile olsa olsun..Bayram sonunda Bizde onları kura ile gerçekten ihtiyacı olanlara versek..Birkaç kişi toplansa ve kurban parasıyla bir kişi yada iki üç kişi ücretsiz tedavi olsa.. Ne vardı sanki..Ne olur bunu yapamaz mıyız..? Yalnız tüp bebek olması gerekmez bu birkaç tane aşılama da olabilir.

Hepinize mutlu ve sağlıklı çok çok iyi dinleneceğiniz günler diliyorum.Bayram boyunca tabiki doktorlar için online sohbetlerimiz olmayacak…Perşembeleri gene toplu dualarımız olacak..

Ben Bayram boyunca buradayım ve konuşma ihtiyacınız olursa akşamları yanınızda olacağım

Her şey gönlünüzce olsun.
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ