Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 179 – 07.12.2005

EUROFERTİL ÜREME SAĞLIĞI MERKEZİ TOPLANTILARDA BÜTÜN ÜYELERİMİZE BİR MİLYARLIK İNDİRİM YAPIYOR.

Bursa toplantımızda Bu defa ilk kez Dr. Hakan Özörnek yerine Dr. Emre Karatekeli bizimle beraberdi. Bursa Belediyesi’nin de katkısı ile yapılan toplantıda Tayyare Kültür Merkezi’nin yenilenmiş haline bayıldık. Tam AB standartlarına uygun bir şekilde yeniden yapılan salonda teknik malzemeler, ses düzeni ve dizayn olarak mükemmeldi.

Salonu dolduran çocuk sahibi olmak isteyenler Dr. Emre Bey’in ve Embiryolog Elif Hanım’ın ayrıntılı konuşmasını dikkatle dinlediler. Bir çok ilginç soru soruldu Toplantıya katılanların içinde en az 4 defa Bursa’ya gelmiş olmamıza rağmen toplantıyı ilk defa duymuş olanların olması da ilginçti.

Ve Tüp bebekle ilgili toplantımız 16.00ya kadar sürecekken 17.30a doğru bitti. Toplantıya katılan Sibel Sinir çifti 2000YTL ye Eurofertil’de Tüp bebek tedavisi yaptırma imkanına kavuştular. (Eurofertil’de Tüp bebek tedavisi 3500 YTL ama toplantılara katılıp dernekten randevu alarak giden üyelere 2500 YTL tüp bebek tedavisi yapma imkanı sağlıyor.)

Toplantıdan sonra, hemen aramızda yemekte toplantının analizi yapıldı ve çok başarılı geçtiği konusunda hemfikir olduk. Daha sonra hemen evimize dönmek için Bursa’dan yola çıktık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ