lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 136 – 21.09.2004

Sibel’in Köşesi – Sayı 136 – 21.09.2004

HER TOPLANTIMIZDA TÜRKİYE KOŞULLARI
HAKKINDA BİR ÇOK SEY ÖGRENİYORUZ..

 

Yeni haftaya merhaba;

Bölgesel toplantılarımız gerçekten hepimiz için oldukça egitimli olarak geçiyor.Her gittiğimiz yerde o bölge insanının tutum ve davranışları hakkında bir çok şeyler öğreniyoruz.Geçtiğimiz Adapazarı toplantısında o bölgenin fındık toplama mevsimi oldugundan gelemiyen bir çok kişinin henüz tarlalarda oldugunu, Boluda da Çocuk sahibi olmayan bir çok ailenin henüz yaylalardan dönmediklerini ögrendik.

Ayrıca Bolu nun Adapazarın’dan daha çekingen bir yapıda oldugunu.Bu ince ayrıntıları ögrenmek, insanlarla bu şekilde iletisim kurmak inanılmaz hos bir durum.Bir puzzle in eksik parcalarını tamamlamak gibi bir sey.

Bolu toplantısı bize göre çok güzeldi. Turizm uygulama oteli toplantı salonu da öyle. Gelen kişi sayısı çok fazla olmamakla birlikte çok hoş bir gün geçirdik.Herkesin yaylalardan ailecek dönmemis olmaları hiç önemli değildi çünkü telefonla bizimle irtibat kurdular.Genede herkese ulastık diyebiliriz.Uygulama oteli bize arada güzel bir sürpriz yaptı ,dışarda ağaçlar arasındaki kırbahcesinde çay ve kurabiyelerimizi ikram etti. Hava çok güzel güneşli ve sıcaktı.Bolu da ki üyelerimizden Özlemin ayrıca bir gece önceden hazırladıgı ve bize getirdiği el emegi börek ve keklerle de ayrı bir tat kattı.J Toplantının başında 2 sene hic tedaviye başlamaya niyetinin olmadıgını belirtmişti ama Cem Bey indirimli tedaviye girmek isteyen üyeleri karıstırdı karıstırdı ve icinden kdv dahil 885 usd lik tedavi ismi Özlem Konukçu çıktı. Hemde daha önce raporlarını kontrol ettiğinde gercekten hic vakit kaybetmeden tedaviye baslaması gerektiğini söylemişti.Allahın hikmeti dedik başka söylenecek bir şey yoktu.Hepimiz çok şaşırmıştık..

Cem Bey diğer bütün gelenlerle tek tek ilgilendi ve raporlarına baktı.
BU ARADA GÜZEL BİR HABERİMİZ VAR.

Adapazarı’ndan olduğu gibi bundan böyle Kasım ayından itibarende her ayın başında Bolu dan önümüzdeki hafta yayınlanacak bir adresden ücretsiz bir minibüs kalkacak.Böylece Acıbademde tedavi olmak isteyen üyelerimiz sorunsuz olarak tedavilerine gidebilecekler.

Bolu toplantımızdan sonrada her zaman yaptıgımız gibi Cansın , Mustafa Bey ve ben İstanbul Bolu arasında yolda bir yorgunluk yemeği yedik.Toplantı sonrası bir istisare sıcagı sıcagına her zaman yaparız. Bu toplantımızda ne yaptık. Bir dahaki sefere daha fazla neler yapmamız gerekiyor diye tartısırız.Bizce hersey cok güzeldi, huzur ve keyifle İstanbul’un yolunu tuttuk

Darısı Edirne toplantımızın başına….

Her şey gönünüzce olsun..
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ