lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

İyi ki vazgeçmemişim

İyi ki vazgeçmemişim

İyi ki vazgeçmemişim

Merhabalar size uzun zamandır yazmak istiyorum fakat fırsat bulamıyordum.. İsimsiz olarak paylaşım yapabilirsiniz biraz uzun olacak ama sizlerle hikayemi paylaşmak istedim belki diğer insanların yoluna ışık tutabilirim, belki birileri umudunu yitirmeye başladığı an sebep olurum ve geri dönüş yapar..
4 yıllık evliliğimde  ne muayeneler, ilaçlar, test-tahliller yapıldı bir bilseniz, rahim filmi de çabası.. Baktım olmuyor kesin bir çözüm gerekiyor daha büyük bir şey yapmalıyım çünkü hem maddi olarak hem manevi olarak çok yıpranmıştık eşimle. Her negatif test sonrası eve kapanıp günlerce ağlayınca artık evliliğimizde yıpranmaya başlamıştı.. Daha sonra araştırmalarım sayesinde derneğinize denk geldim Allah sizden binlerce kez razı olsun. Sayenizde bütün sorularıma cevaplar buldum. Ve yine sayenizde Acıbadem Şahin Zeteroğlu hocamla tanışma fırsatı buldum kendisi sebepsiz infertilite olduğunu  ve tüp bebek önerdiğini söyledi, bizde kabul ettik ve kendisiyle bu zorlu süreç bir nebze daha çekilir oldu…
Hep bir umutla hastaneye koştuk. Fakat benim tecrübe ettiğim en büyük şey stresten uzak durulması biz esimle Allahtan başka kimsemiz olmadan tamamladık şükür bu yolu..  O zorlu tedavimiz bitti ve bir gün beni arayarak hamile olduğumu söylediler iste o anın tarifi yok size yemin ederim sokakta esimle ağladık.. Çok güzel bir haberdi fakat zorluklarımız daha bitmemiş megersem bebekleriminiz ikiz olduğunu öğrendik ve bir süre hastanede tedavi görmeme rağmen meleğimizin birini cennete uğurladık. İnanılmaz zor yıpratıcı bir süreçti 9 ay boyunca yatmak zorunda kalsam da şu an Umut’umuzu büyütüyoruz çok şükür.
Hocam bu yolda çok destek oldu. Bursa da olan herkese gerçekten cani gönülden tavsiyemdir kendisi . Allah yoluna taş çıkarmasın ne zaman arasam yazsam her zaman geri dönüş yaptı sağ olsun.. Buradan herkese tavsiyemdir gerçekten esinizle olun sadece inanın  süreç çok rahatlıyor ve inanarak çıkın bu yola Umudunuzu kaybeden çıkın..Dilerim Allahtan kimsenin kucağı boş kalmasın.
Rabbim sizlerden de hocamdan da sonsuz kere razı olsun.. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama sizlerle bunları paylaşmak çok istedim Sibel hanım ister paylaşın ister sadece siz okuyun zamanınızı aldım kusura bakmayın hayırlı günler dilerim.
Çok teşekkür ederim kimse bilmediği için çevremden hem anlatıp rahatlamak hem de belki birine moral olurum düşüncesiyle yazdım. Çünkü bende bu yolda milyon kere umudumu yitirip vaz geçmeye yönelmiştim  iyi ki vazgeçmemişim hocam sayesinde.
İlk denememizde oğlumuza  kavuştuk çok şükür.. Allahım sizin de yolunuzu hep aydınlatsın iyi ki varsınız.  Allah binlerce kez razı olsun adeta abla kardeş oluyorsunuz insanlara çok teşekkür ederim kendi adıma size ❤️?

*****
Çok teşekkür ederim sevgili dostum. Dilerim tüm isteyen arkadaşlarımız bir an önce bebeklerine kavuşurlar.
Bizi instagram ve facebooktanda takip edebilirsiniz.

İyi ki vazgeçmemişim konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

 

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ve danışman doktorlarımıza ulaşabilir ve ÇİDER indirimi ile tedavi olabilirsiniz.

 

 
 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ