lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Hamileliğiniz ve Tüp bebeklerinizin resimlerini bekliyorum.

Hamileliğiniz ve Tüp bebeklerinizin resimlerini bekliyorum.

Sevgili Dostlarım  hamilelik ve  tüp bebeklerinizin resimlerini bekliyoruz ..

Uzun süre çocuk sahibi olmaya çaba göstermiş ve sonunda bebeğiniz olmuşsa, tüp bebek tedavisi ile anne ve baba olduysanız  bunu bir şekilde onurlandırmalıyız . Bebeklerinizin resimleriniz bize yollayın sitemizde yayınlayalım.. Onlar büyük emeklerin , gecelerce kalan uykusuzluklar, karnımızdaki iğne izlerinin ,hasret ve  başarının bebekleri . Hatta bebekleriniz büyümüş birer geç kız yada genç delikanlık olmuş olsalar yollayın çok önemliler. Onlar umudun çocukları

Bebekleriniz  birer simge . Onlara kavuşmak için hala çaba harcayan diğer dostlarımız için büyük bir umut kaynağı. Onlar şekillere bebeğin neye ve kime benzediğine bakmazlar. Algılanan “ Bak onun da bebeği olmuş  demek ki benimde olacak “ tır. Bu duygu dünyanın en etkili doğurganlık ilacından daha etkilidir. Verilen umudun değeri paha biçilmezdir. Alınan motivasyonun  da ölçüsü yoktur.

Bu tüp bebeklere asla nazar değmez.Resimlerinin yayınlanmasından korkmayın. Onlar birer kutsal işarettir bizim için. O resimlere bakarak kendi beynimizde kendi bebeğimizi simgeleriz. Kocamızın  gözlerini, kendimizin ağzını burnunu yapıştırırız yeni kendi bebeğimizin yaratırız. Biz yarattıkça  beynimiz hazırlandıkça vücudumuzda kendi komutunu verir  bedeni ve rahimi bebeğe hazırlamaya başlar. Motivasyon bu kadar önemli sevgili arkadaşlarım. Bize sizden sonra gelecek yeni bebekler  için resimlerinizi bekliyoruz.

Hamilelik resimlerinizi de bekliyoruz. Eğer  hala yollamadıysanız tedavi hikayenizi de bekliyoruz.

sibelt@cocukistiyorum.com  mail adresine resimleri bekliyoruz. Hemen  hem sitemize hem isterseniz facebookta albüm açıp koyacağız.

 

Sevgilerimizle

Sibel Tuzcu

 

 

Tüp bebek tedavisi için Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ