lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

O Şimdi hem ikiz annesi hemde koruyucu anne

O Şimdi hem ikiz annesi hemde koruyucu anne

O Şimdi hem ikiz annesi hemde koruyucu anne

Sevgili Sibel Tuzcu sayesinde 2003 senesinde bir Çider Ankara toplantısında doktorumuz ile tanıştık 4 yıl sonra ikinci   tüp bebek denememizde çok şükür ikizlerimize kavuştuk önce Allaha sonra Sibel hanıma ve Hakan Şatıroğlunu Teşekkürler Sevgiyle kalın ???

İ. Ç.

Bizde sana çok teşekkür ederiz sevgili İ..Eşinle birlikte bu güzel kızları saglık huzur, mutlulukla büyütmeni dileriz. Allah çok güzel mürüvvetlerini göstermeyi nasip etsin İnşallah .

Sevgili dostlarım İ.. ikizleri olmadan önce evlat edinmeyi düşünüyormuş tedaviden olumlu sonuç alınca vazgeçmişler ama bundan bir yıl önce kızları kardeş isteği dile getirince içlerinde kalan bu uhdeyi tamamlamak istemişler ve bunun  sonucunda koruyucu aile olmaya karar vermişler. Yaklaşık bir aydır yanlarında aynı ikizlere benzeyen bir ateş parçası var. Bir oğulları daha olmuş böylelikle adı toprak  ve 1 yaşında . İ… “Onu hepimiz çok seviyoruz çok farklı duygular yaşıyorum ,paha biçilemez, sizinle paylaşmak istedim ” dedi. Bende  gurur mutluluk ve onurla bu yazıyı sizinle de paylaşmak istedim.

Annelik hikayelerinizi bizimle paylaşın. sibelt@cocukistiyorum.com

 

Bizi instagram ve facebooktan da takip edebilirsiniz.

 

 

 

Uzun süre anne olmak için çaba gösteriyorsanız  Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.
 
 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ