lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çocuk İstiyorum Yeni Yılınızı Sevgiyle Kutluyor. 2018 Bebek yılınız Olsun.

yonetim

Sevgili Dostlarım

Yeni bir yıla giriyoruz. Bu yeni yılda hepinizin yaşamlarında öncelikle sağlık, evinizde huzur, mutluluk ve en güzel dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum. 🙂

Bebekleri olanlar sağlık ve sevgi ile büyütsünler..

Yeni yıl her zaman yeni umutların yılı.

Beklentilerimiz ve niyetlerimiz gerçekleşmek için her zaman olmalı.

Umutsuz günlerimiz her zaman olabilir ama önemli olan hemen yüreğimizi ayağa kaldırıp yeniden başlama gücünü içimizde bulabilmemiz.

Dilekler ve niyetler böyle gerçekleşiyor.. Sürekli ve kararlı olabildiğimiz ve niyetlerimize odaklanabildiğimiz zaman.

Bu gücü yalnızken bulamayabilirsiniz. Korkular, başarısızlık duygusunun karanlık bulutunu zaman zaman üstümüzde ağır bir şekilde hissedebiliriz. Ama hep birlikte burada bunun üstesinden kalkabiliriz.

Unutmayın ki hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Bu mücadeleyi hiçbir zaman tek başına yapmıyorsunuz.Binlerce kadınla , yüzlerce çiftle, gölge olarak eşlerinizle ve diğerlerinin eşleri ile birlikte yaşıyorsunuz..

Bizim öncelikle görevimiz www.cocukistiyorum.com ve ÇİDER Derneği olarak sizin motivasyonunuzu bebeğiniz oluncaya kadar en üst seviyede tutabilmek. Mücadelenize manevi destek destek verebilmek. Daha sonra eğer istiyorsanız tüp bebek tedavilerinizde anlaşmalı merkezlerimizle indirimleri kullanarak maddi destek verebilmek.

Önemli olan başarılı özenli tüp bebek merkezlerinde tedavi olabilmeniz …yer ve adres yok burada kucaklara alınan bebekler ve onları sevgi ve umutla bekleyen anne baba adayları var .

Nerede tedavi olursanız olun, hangi merkez ,hangi doktor olursa olsun burasının sizin için güvenilir bir liman olması gerekiyor . Olması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Binlerce hasta hikayesi ile binlerce ayrı sorunun ortaya çıkıp ,çözülüp açığa çıktığı yer burası..

ÇİDER ve Çocuk istiyorum sitesi ve tüm sosyal medya gruplarımız da yani bu bölgeler olmazın olduğunun anlatıldığı yerler.. Açık bölge, tarafsız bölge, anne adaylarının bebeklerini beklediği , problemleri çözdüğü , bebeklerini kucaklarına alıp çıktığı bekleme odası. Bir nevi Araf.. Ama umudun Arafı.

Yeni yılda bir çoğunuz bebeklerinize kavuşacak bunu biliyorum. Bütün tecrübemle, yaşanmışlıkların verdiği bilgelikle bunu söylüyorum. Çok azınız bir sonraki seneye belki kalacak.. Ama hemen hepinizin bebekleri olacak. Sonra siz yeni gelenlere başınızdan geçenleri anlatarak destek vereceksiniz. El vereceksiniz ,her düştüklerinde yeniden kalmaları için omuz vereceksiniz. Burası böyle kutlu bir yer ve sizin de bunun içinde olmanızdan teker teker mutluluk ve onur duyuyorum..

Sayfalarımızı sitemizi ve gruplarımızı her ziyaretiniz ,beğenileriniz bize bağış niteliğindedir bunu lütfen hiç bir zaman unutmayın.Her zaman desteğinizi bekliyoruz.

2018 isteyen herkesin anne ve baba olabildiği bir yıl olsun. 🙂  iyi dileklerimle..

Sevgiyle kalın..

Aliye Sibel Tuzcu

 

 

Sosyal Medyada Tüm ÇİDER  Sayfaları ve gruplarının listesi

Tüp bebek tedavilerini anlatan anne ve baba adaylarının hikayeleri 

 

Tüp bebek tedavileriniz için  Doktorlarımızın formları ile bize ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ