lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Başardım demek çok güzel ama

Başardım demek çok güzel ama

Başardım demek çok güzel ama

Biz eşimle 3 mart da tedavi başladık. Erdek’ten 3 günde bir gelip gidiyorduk .Gerilimli buruk bir mutlulukla yolculuklarımız geçiyordu, doktorumun desteği çok büyüktü .Her şey süper deyip yaşımın da 29 olmasını daha umut verici görüyordu beni mutlu bir şekilde merkezden ayırmayı başarıyordu.

Ve büyük gün gelmişti 20 Mart da transferimiz gerçekleşti 48 saat dinlenme süremizce İstanbul’da hastanemizin öngördüğü güzel sevimli nezih bir otelde ikamet ettik. Sıkıcı yorucu ve birazda tedirgin 2 günün ardından evimize geri döndük. Ve büyük gün gelmişti korkarak ve ürkerek 1 Nisan itibariyle Bandırma’da özel bir hastanede gebelik testimizi yaptırdık.

Sonuç gebeymişim ama uzun yılardır yada eski sistemde sandığım için negatif pozitifi görmediğimde buz gibi bir ter döktüm eşime hafif bir sitem ve sinirle bunun ne olup olmadığını nerden bileceğiz dedim ve laborant arkadaşa geri dönüp sorduk oda bize müjdeli haberi verdi daha sonrasında merkezimizi arayarak doktorumuzla paylaşmak istedik .Maalesef yoğundu kendisi ama şirin mi şirin kibar mı kibar hemşire oda onayladı ve tebrik etti ve 15 gün sonra tam donanımlı bir kadın doğum uzmanına gidip bebeğimizin ilk kontrollerinin yapılmasını ilaçlarımın devam edeceği bilgisini verdi. Şimdi sabırsızlıkla Nisanın 15 ini bekliyorum bebeğimi göreceğim. İlk günü gerçi ben onla şimdiden konuşmaya başladım. Başardım demek çok güzel ama “Biz Başardık”.


Bir teşekkürde ÇİDER DERNEĞİ yöneticisi SİBEL TUZCU ya minnetlerimi iletiyorum. Umarım tüm başvuranlar tedavi görenler umutlu ve mutlu olurlar biz eşimle 9 yıl karanlıktan sonra umut bulduk dilerim herkes bulur .

Tüp bebek başarı hikayelerinin tamamını bu sayfalardan okuyabilirsiniz.

 

 

bizi instagram ve facebook ta da takip edebilirsiniz.

Başardım demek çok güzel ama konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da okudular

İnanmak ,sabretmek ,güçlü olmak en önemlisi

Tüp Bebek sonrası kendiliğinden hamile kalanlar : Karamsarlığa Kapılmak Yok

Sizin bize açtığınız kapıdan içeri girdik,Yüce Allahım bize nasip etti.

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ