lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

2011 Kök Hücre Kongresini Embiryolog Necati Fındıklı bizim için yazacak

2011 Kök Hücre Kongresini Embiryolog Necati Fındıklı bizim için yazacak
Çocuk sahibi olmak isteyen azosperm ve yumurta yetmezliği gibi sorunlar yaşadıkları için tüp bebek tedavisi olamayan çiftleri heyecana boğan kök hücre kongresi nelere gebe herkes merakla beklemekte.

Kongreye katılacak olan uzmanlar göz,kalp,estetik cerrahi,şeker,kas hastalıkları,immunoloji ,genetik metabolik hastalıklar ve tüp bebek konusunda kök hücrenin neler yapabileceği ,çalışmaların ne kadar ilerleyebileceği konusunda yanıtlar arayıp çalışmalarında nereye geldiklerini paylaşacaklar.

Tüp bebek çalışmalarında kök hücre konusunda Embiryolog Necati Fındıklı 26 Eylül 02 Ekim tarihleri arasında Kök Hücre Araştırmaları 2011 Kongresine Tüp bebek ve kısırlık konusunda katılan ve çalışmaları konusunda konuşma yapacak tek uzman.

Kongre sonrasında hem konuşmasını ve bu konudaki çalışmalarını hem de genel olarak kongrede kök hücre konusunda yapılan bütün araştırmaların özetini çocukistiyorum.com da makalelerinde bizimle paylaşacak.

28-29 Eylül tarihleri arasında İtalya da gene Kök hücre çalışmaları ile ilgili uluslarası yapılan kongreye katılacak olan Emb.Necati Fındıklı Kocaelinde sunacağı çalışmalarını orada da anlatacak.

Ekim ayında Türkiyeye dönecek olan Embiryolog Necati Fındıklı Çocuk İstiyorum Forumunda Azosperm ve yumurta yetmezliği hastalarına kök hücre ile ilgili merak edilen soruları ve dünyadaki çalışmaları üyelerimize aktaracak. Sohbet odasında da belli dönemlerde canlı olarak üyelerle birlikte olacak..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ