Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

08 Ekim Pazar ÇİDER Adana’da. Tüp Bebek Tedavilerinde Başarıya giden Adımlar.

08 Ekim Pazar ÇİDER Adana’da. Tüp Bebek Tedavilerinde Başarıya giden Adımlar.

08 Ekim Pazar günü ÇİDER  ADANA da  Altın Koza Kültür Merkezinde olacak.  Adana Büyükşehir Belediyesi ve ÇİDERin ortaklaşa düzenlediği toplantı Saat14.00 de başlayacak .Kısırlık ve Tüp bebek tedavilerinde başarıya giden adımlar neler Tüp bebek uzmanı konuşmacı  Prof.Dr.Volkan Noyan  anlatacak.

Dernek Başkanı Aliye Sibel Tuzcu toplantının açılış konuşmasını yaparak ÇİDER Derneğinin tüp bebek tedavilerinde hastalara verdiği maddi ve psikolojik destekler neler ,  Tüp bebek ve kısırlık tedavileri öncesi nasıl beslenmeliyiz? Tedavi öncesinde ve sonrasında stresimizi nasıl atabiliriz? Bu tedaviler tek kişilik mi yoksa bir aile tedavisi mi? konularını gelen konuklara anlatacak.

Prof.Dr.Volkan Noyan  Erkekte ve Kadında kısırlık ve tüp bebek tedavilerine sebep olan sorunlar ve tedavilerini anlatarak, hangi aşamalardan sonra Tüp bebek Tedavisine geçilmeli, Kısırlık tedavilerinde tüp bebek son adım mı?,Tüp bebek tedavileri öncesi neler yapılmalı?,Tüp bebek tedavisinde son yıllarda geliştirilen uygulamalar neler? Kişiye özel görüşme ve tedaviler konusunda konuklara bilgi verecek.

Bu konuyu inceleyenler aşağıdaki konularıda incelediler

Erkek Kısırlığı

Kadın Kısırlığı

Halka açık ve ücretsiz yapılacak olan Adana ve civarında oturan çocuk sahibi olmayı düşünen hastalar toplantıya davetlidir.

 

Kısırlık ve Tüp bebek bebek tedavileriniz ile ilgili Prof.Dr.Volkan Noyan Formu ile bize ve doktora ulaşabilirsiniz.

 
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ