lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Üst üste altı düşük yaptım Çocuk İstiyorum ile o ara tanıştım.

Üst üste altı düşük yaptım Çocuk İstiyorum ile o ara tanıştım.

Üst üste altı düşük yaptım Çocuk İstiyorum ile o ara tanıştım.

Oncelikle ilgi ve alakanız icin teşekkürler.Sizi gelismelerle alakalı olarak haberdar etmeliydim….İhmalim için sizden özür diliyorum.
Benim problemim tekrarlayan düşüklerdi. Üst üste 6 kez düşük yaptım. Yapılan bütün testlere rağmen bir türlü sebebi bulanamıyordu. Çocuk İstiyorum.com ile de bu arada tanıştım ve üye oldum.

Ben Amerika`da yaşıyorum.Burada sonuç alamayınca Derneğin yardımıyla özel bir merkezden randevu aldık. Orada bazı eksik olan testlerimiz de yapıldı .Ve bende genetik kan pıhtılaşması problemi olduğu (MHFTR)ve düşüklerin bundan kaynaklanabileceği söylendi. Açıkçası sevinmiştim.Belki de bu düşük sebebi olabilirdi.Doktorumuz kesin bunlardı demedi ama ilaç tedavisiyle birlikte deneyebileceğimizi söyledi.

Bende hamilelikten 3 ay öncesinde yüksek dozda folik asit kullanmaya basladım.Hamile kalır kalmaz da heparine baslandı. Diğer hamileliklerimde iki aya bile ulaşamazken en son ki hamileliğim problemsiz bir şekilde devam etti. Hamileliğimde çok şükür hiç bir problem yaşamadım.Fakat 9 ay boyunca hep düşme korkusuyla yaşadım. Sonunda 3 hafta erken suni sancıyla oğlumuza kavuştuk.Oğlumuz şu an 2.5 yaşında.Allah`in izniyle bizde çok şükür bu zorlu yolda başarıya ulaşabildik. Evlat sahibi olmamızı vesile olan cocukistiyorum.com ailesine sonsuz teşekkürler. Işlerinizde basarılar.
Seyda K.

 

Bizi facebook ve instagramdan da takip edebilirsiniz.

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ