lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Umut bulaşıcıdır sevgili kız kardeşlerim, umudunuzun peşinden koşun

Umut bulaşıcıdır sevgili kız kardeşlerim, umudunuzun peşinden koşun

Umut bulaşıcıdır sevgili kız kardeşlerim, umudunuzun peşinden koşun.

Merhaba Ben 35 yaşında, 4 yıllık evli bir öğretmenim.
Her zaman evlenmenin de, anne olmanın da yaşı olmadığını düşündüm ama anne olmak için biyolojik yaşı gözden kaçırmıştım:) 1 yıllık evliyken kimyasal gebelik yaşadım, sonrasında hiç hamile kalamadım ve tahliller sonucu sebepsiz infertilite teşhisi konuldu. Ve sonra baktım ki her ay hamile kalmadıkça stres oluyorum hatta bazen ağlama krizleri dahi yaşıyorum.. buna bir dur demenin vakti geldiğini anladım. Çünkü gerçekten fiziksel, ruhsal sağlığımdan olacağım diye korktum.Derken ÇİDER ile tanıştım hikayeler okurken umut doldum, her hikaye sonunda bir gün ben de hikayemi yazacağım dedim:) Ve başladım tüp bebek tedavisine… meşakkatli, bir o kadar da güzel bir yola başlamıştım çünkü her geçen gün bebeğimi kendime yakın hissetmeye başlamıştım. İnanın kendimi o kadar çok kasmışım ki hamile kalmaya çalışırken, tüp bebeğe başladığımda bir oh çektim:)

Aşırı rahatlamıştım ve bence bu rahatlık beni ilk tüp bebek denememde pozitifi görmemi sağladı. Çok çok güzel bir duygu, isteyen herkesin yaşamasını dilerim. Sizlere yaşamış biri olarak tek tavsiyem; önce kendinize tam güvendiğiniz bir doktor bulun ve ardından sadece sakin kalın ve rahat olun.. biliyorum çok zor ama buna yardımcı olacak teknikler var bunları kullanın (nefes egzersizi, yoga, hobi edinme vs)
Umut bulaşıcıdır sevgili kız kardeşlerim, umudunuzun peşinden koşun 🙏
Çok teşekkür ederim sevgili dostum, bu hikayen bir çok kişiye umut oacaktır. Bebeğini sağlıkla kucağına alıp mutluluk ve sağlıkla büyütmeni dileriz.
Darısı tüm anne baba olmak isteyen arkadaşlarımızın başına.
..

Bizi takip edebileceğiniz sosyal medya he;saplarımız

Bu linkten Facebook  Çocuk İstiyorum sayfamıza erişebilirsiniz.
Bizi instagramda   @ciderdernek  hesabından takip edebilirsiniz. Yoğun olarak orada paylaşım  ve canlı yayınlar yapılmaktadır.

Youtube Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği sayfamızda 260 ın üstünde tüp bebek bilgilendirme videosu bulunmaktadır.

Twitterda  @tupbebekdernegi sayfamızı da kullanabilirsiniz.

***

Umut bulaşıcıdır sevgili kız kardeşlerim, umudunuzun peşinden koşun konusunu okuyanlar aşağıdaki hikayeleri de okudular;

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ