lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sperm Testinizi Evde Yapın

Sperm Testinizi Evde Yapın

Sperm Testinizi Evde Yapın

Sperm testinizi evde yapın. Size harika bir haberim var. ÇİDER Derneği Geminilab işbirliği ile Ankara ,İstanbul, İzmir ve Bursa’ da bu test kitleri alınabilecek. Hem de CİDER kodu kullanılarak indirimle olacak

Artık Sperm testinizi ev konforunda verebilir ve 24 saat içinde test sonuçlarınızı alabileceksiniz.

 Sperm test kiti nedir ve nasıl kullanılır?

Geminilab Sperm test kiti  gizlilik konusunda endişe duyanlar için, tüp bebek merkezi ,hastane ya da laboratuvarlarda  örnek vermekten rahatsız olanlar için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen erkekler tüp bebek tedavisine başlamadan önce sperm değerlerini ölçen testlere ihtiyaç duyar.  Bir çok üreme sorunu bu test sonuncunda ortaya çıkar.

Devlet hastanelerinde özel bir oda yoksa bu işlem genellikle umumi tuvaletlerde yapılır. Özel hastanelerde ve tüp bebek merkezlerinde bu işlem için özel odalar mevcuttur.

Bazı kişiler hastanede tuvalette, laboratuvar ve merkezlerde sperm örneği vermekten rahatsız olabilirler ,çekinebilirler ve bu işlemde zorlanabilirler.

Psikolojik sebepler, mahremiyetinin olmadığı duygusu  ve hijyen koşulları nedeniyle işlemi gerçekleştiremeyebilirler. İşte burada  evde yapılan sperm test kiti işinizi kolaylaştıracak.

Sperm testini evinizin rahatlığında ve mahremiyetinde tamamlamak için GeminiLab’tan test kitini sipariş edebilirsiniz.

ÇİDER indirim kodunu kullanarak piyasa fiyatından %20 daha az ödeyerek alabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda sperm örneğinizi vererek geminilab a bildirebilir ve özel gelen kuryeye örneği verebilir 24 saat içinde de test sonuçlarınızı alabilirsiniz.

SPERMLER NASIL LABORATUARA ULAŞACAK?

Sperm Kiti, hazır olduğunuzda adresinizden alınır ve Elab isimli partner laboratuvara doğru yola çıkar. Örneğiniz, steril ortamda uzman kişiler tarafından incelenir ve her bir parametre detaylı şekilde açıklanır. Son olarak Gemini Sperm Sağlığı Raporu oluşturulur. Sperm testi sonucu sorgulama işlemi de oldukça basittir. Sonuçlara, sizin için oluşturulan Gemini hesabı üzerinden 24 saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların cevabı için GeminiLab web sitesi üzerinden online doktor görüşmesi oluşturmanız da mümkündür.

 

GEMİNİLAB  SPERM TEST KİTİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

” CİDER” KODU YAZMAYI UNUTMAYIN

 

Bizi instagram @ciderdernek ve Facebook tan Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Canlı yayınlarımıza katılmayı unutmayın. Bütün canlı yayın videolarımızı youtube sayfamızdan dan izleyebilirsiniz.

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için bize ulaşmayı ve indirimli tedavi olmayı unutmayın.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
BİR YORUM YAZ