lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Renklerle Tedavi ve Analizi

Renklerle Tedavi ve Analizi

Kırmızı, mavi, yeşil, sarı… Doğada var olan her rengin bir anlamı ve yaşam üzerinde etkisi var. Beslenmede, giyimde, dekorasyonda, sporda, müzikte, resim sanatında renkler var.

Son yıllarda da batı ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de ‘Kirlian ekranı’ adı verilen bir fotoğraf makinesiyle renk analizi yapılarak isteyen herkesin analizi yapılıyor. Bu anlamda duygusal hayatınızın, işinizin, ailenizle ilişkilerinizin ve hatta sağlığınızın röntgeni çekiliyor. Tabii bunları yorumlamak da uzmanlara kalıyor.

Renklerle tedavi analizi nasıl yapılıyor?

İçimizde enerji bedenleri (elektro-manyetik dalga bedenleri – aura) var. Evrende de ozon tabakası, aynı zamanda evrenin aura bedenini oluşturuyor. Kirlian ekranı, bu teknolojiyi insanlar tarafından gözle görülür hale getiriyor.

Kirlian ekranında sol eli koyduğumuz enerji el aygıtı kuvvetli bir merkez. Sağ el sol ele yardım ediyor. Bir aparatla sağ el, sol ele bağlanmış. Bir motivasyondan sonra deklanşöre basılıyor. Bir merkezi enerji bütünlüğü bir noktada toplanıyor. Bilgisayar gibi sol ve sağ elde enerji akımını çeken printer ve Kirlian ekranı görev yapmaya başlıyor. Printer 2 sayfa doküman verirken, Kirlian enerji bedenini veren renk görünümü oluşturuyor. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı ya da pembe renklerle olumlu ve olumsuz özellikler yorumlanıyor.

Not: Renk uzmanı Metin Yahya Üster Kirlian ekranıyla analiz yapıyor. Renklerin karakteristik özelliği:

Sarı: Entelektüellik
Mavi: Enginlik, derinlik
Yeşil: Denge, huzur, güven
Kırmızı: Ataklık, çeviklik

Sağlığın renklerin önemi: İnsanlar sağlıklı beslenmede de renklere dikkat etmeli. Kırmızı, turuncu, sarı renkli sebze ve meyveler alkali ağırlıklı, eflatun, mor asit ağırlıklıdır.

Sabah uyanıldığı anda ihtiyaç duyulan renklerin tespit edilip renk soluması yapılması gerekiyor. Uzakdoğu’da tekvando, judo, karate gibi sporlarda hocalar sporcularını doğaya çıkartarak sarı düşünce, sarı renk soluması yaptırarak bir dakika burundan derin nefes alıp ağızdan boşaltıyorlar. Egzersiz mavi, yeşil, kırmızı ile devam ediyor.

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili vücut renginizi öğrenebilirsiniz.

Bu haber ile ilgileniyorsanız ve size her hafta bu ve buna benzer bilgi maili gelmesini istiyorsanız sitemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

 

Uygun koşullarda tedavi nasıl görebilirsiniz bize danışabilirsiniz: 0216 456 39 75-76   Bize ulaşın
Yada cocukistiyorum.com –Çider formu doldurabilirsiniz.Biz size ulaşabiliriz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ