lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Prof.Dr. Kaya Özkuş Tüp Bebek Tedavisi ve Akupunktur

1986 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitim görerek)mezun oldu.1989 Anatomi uzmanı oldu ve 1991 yılında Akupunktur çalışmaya başladı.1992 Akupunktur uygulama sertifikası alarak Anatomi Doçenti oldu. 1993 yılında Akupunktur Derneği Başkan yardımcısı seçildi. Kore’nin Seoul kentinde yapılan WFAS Uluslararası Akupunktur Sempozyumu’na katıldı.1995 yılında İstanbul’da gerçekleştirilen WFAS Uluslararası Akupunktur Sempozyumu düzenleme komitesi başkan yardımcısı olarak görev yaptı.1998 yılında Anatomi profesörü oldu.
2002 Sağlık Bakanlığı’nın onayı ile Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde başlayan akupunktur eğitim seminerlerinde eğitmen olarak görev aldı. İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’da, Türkiyede ilk defa üniversite senatosu onayı ile kurulan Akupunktur Uygulama ve Araştırma Birimi’nin kuruluşunda görev aldı. II. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi’nin genel sekreterliğini yaptı.2004 yılında  III. Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresi’nin bilimsel komite başkanlığını yürüttü.2005 ve 2011 yılları arasında Türkiye de düzenlenen Akupunkutur kongrelerinde önemli görevlerde bulundu. 2010 yılında IV.Uluslararası Katılımlı Ulusal Akupunktur Kongresinin onursal başkanlığında bulundu.Prof.Dr. Kaya Özkuş halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak ve muayenehanesinde akupunkturist olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Tüp Bebek Tedavileri öncesi Akupuntur ile ilgili önemli çalışmaları bulunmaktadır. ÇİDER ile anlaşmalı doktordur. Tüp bebek tedavisi hastalarına indirim uygulamaktadır.

Tüp Bebek tedaviniz öncesi ve sonrasında Akupuntur tedavisi uygulamak isterseniz Prof.Dr.Kaya Özkuş a buradan ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ