Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çekmeköy’de ÇİDER Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı.

Çekmeköy’de ÇİDER Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı.

18 Ocak Cumartesi günü  saat 14.00 de Çekmeköy’de Turgut Özal Kültür Merkezinde Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı.

 18 Ocak Cumartesi günü saat 14.00 de  İstanbul  Çekmeköy  İlçesinde Turgut Özal Kültür Merkezinde Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için  Kısırlık ve tüp bebek Tedavileri ve bu  tedavilerde başarılı olmak için ne yapılmalı konulu bir toplantı yapılacak. Acıbadem Kadıköy Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.Tayfun Bağış  konu hakkında ayrıntılı bilgi verecek..

Anne Adayları  neden hamile kalamadıklarını doktorumuz ile birlikte sorgulayacaklar ve raporlarını gösterecekler, nasıl bir tedavi görmeleri konusunda bilgi sahibi olacaklar.

Tüp Bebek Toplantısını organize eden Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Başkanı Sibel Tuzcu” Çocuk sahibi olamama şikayeti ile derneğe başvuran çiftlerin  yüzde 10’unda çocuk sahibi olmalarını engelleyecek bir durumun olmadığının gözlemliyoruz. Dikkatli bir tedavi ile bu kişilerin  çocuk sahibi olması an meselesi.Çekmeköy Toplantısı bu nedenle önemli kaçırılmamalı” dedi.

Çekmeköy ve İstanbul’da oturan bütün anne adaylarını bu toplantımıza bekliyoruz.

Program

14.00   Açılış  Dernek Başkanı Sibel Tuzcu
14.20   Prof.Dr.Tayfun Bağış
15.00  Tüp Bebek tedavileri sorular ve cevaplar
16.00 Kapanış

 

 

Prof.Dr. Tayfun Bağış Kimdir.?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum branşındaçalıştı.1997 ve 1998 yııları arasında Adana Asker Hastanesinde görev yaptı.1998 yılında yardımcı doçent ve 2004 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde Doçent Oldu.2010 yılında aynı hastanede Prof.Dr. Ünvanını Alan Sayın Tayfun Bağış  halen Acıbadem Sağlık grubunda Kadıköy Hastanesi Tüp Bebek merkezinin Başkanlığını yapmaktadır. 

 Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ,Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği,(TSRM-Yonetim Kurulu Üyesi)European Society of Human Reproduction and Embryology Jinekolojik Endoskopi Derneği ne üyedir. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok makalesi bulunmaktadır.

Acıbadem  Kadıköy Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.Tayfun Bağış a tüp bebek tedavileriniz için form doldurun   

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ