Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Biz Zekiye Ve Mustafa Çetin çifti Çiderle bebeklerini sevdiler.

Biz Zekiye Ve Mustafa Çetin  çifti Çiderle bebeklerini sevdiler.
Zekiye –Mustafa Çetin Ailesi;Merhaba Ben Zekiye Çetin ve Eşim Mustafa Çetin,öncelikle sizlere güzel bir haber vermek istiyorum HAMILEYIMMM .Çider’in ve Umut Tüp Bebek Merkezinin 01 Mart Eregli de düzenlediği bilgilendirme toplanlantisinda ücretsiz tüp bebek tedavisi olma hakkı kazandim ve oradaki mutluluğumu kelimelere dökemiyorum.Öncelikle toplantiyi hazirlayan tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

Toplantiya katıldığım zaman sürekli düşündüğüm şey acaba kura bana cıkar mı ?çıkar mı? idi…yüreği o kadar sıcak ve gönül bağı kurmus insanlarla tanıştım ki toplantıda bu bana yeter diyordum ama maddi imkansizliktan dolayi hiç deneyemediğim tedaviyi bu ücretsiz kura bana çıkarsa kurtulusum diye  de bakıyordum.Toplantı güzel geçti hiç sıkılmadım sonra sıra geldi kuraya ..Çok heyecanlanmıştım..İsim çekilip adımı okuduklarında gözlerimden dökülen yaşların her biri ayrı ayrı çektiğim acıların sevinciydi.
Sonra İstanbul’a Umut Tüp Bebek Merkezine Çider’in sayesinde kazandığım ücretsiz hakkımdan yararlanmak için dualarımla gittim.Toplantıdaki sıcak gülümsemelerin merkezde devamını görmek beni çok sevindirdi. Sanki“Bana evet hoşgeldiniz siz bize emanetsiniz ve biz size sonuç ve çözüm olmak için burdayiz der’ gibi davranıyorlardı.O anki düşüncem “Herşey çok güzel olucaktı.” İlaçlarimi kullanmaya başladim ve tedavi son hiziyla bir aksilik yaşanmadan devam etti. O gun yaklaşiyordu çok heyecanlıydım ve hep dua ettim.
Bazı geceler eşimle sabahladığımız anlar oldu.Yasemin Hanıma da ayrica teşekkür etmek istiyorum .İlgisi ve sicak yüreğiyle bana yaklaşip’ HAMİLESİNİZ’dedi,Eşim ve ben inanamadık ve okadar mutlu oldukki anlatamayız. Maddi sıkıntıdan dolayı ben cocuk sahibi olamam derken Çider ve Umut Tüp Bebek Merkezi tedavi olmamı sağladılar. Tüm çocuk sahibi olmak isteyenlere sesleniyorum lütfen umudunuzu kaybetmeyin inaniyorum sizlerde benim gibi potizif sonuç alacaksiniz.Dualarim hep sizlerle…..Bizler özel insanlariz ve bu güzelliği sonuna kadar hak ediyoruz.
Sevgilerimle

Zekiye Çetin..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ