lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bebek Geliyor

Bebek Geliyor

Bebek Geliyor

Sibel Hanım,

Bebek istemeye başladığım günden itibaren, bir çok doktorla görüşüp, değişik tedaviler görmüştüm. Hatta en sonunda lapasoskopi yapılıp tüm umutlarımı tüketen “size ancak tüp bebek olur başka bir şeyle uğraşmayın” dediklerinde gerçekleri kabul edip arayışa girdim.

İşte bu mutsuz dönemimde sitenizle ve dolayısıyla sizinle tanıştım. Buradaki yaşam öyküleri bazen umut verdi bazen de beni ağlattı. Daha sonra Dernekle  konuştuğumda, bir de  indirimli tedavi kullanabildiğim için çok mutlu oldum.

Gerçek bir doktorla karşılaşmanın bana verdiği heyecanı görmeliydiniz. Bana yapılanları kendisine anlattığımda şaşırdı, laparoskopi ameliyatımı izledi. Ve sonuç olarak. “Küçükhanım, yine de siz bilirsiniz ama önce bir film çekelim. Bence sizin için her şey kolay olacak” dedi.

Gerçekten de rahim filmimin çekildiğinin üzerinden 1 ay geçmeden doğal yollarla hamile kaldım.

Burada öncelikle bana moral verip, işini gerçekten iyi yapan doktorumla, böyle bir insanla tanışmamı sağlayan size ve arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyorum.

(Gerçi düşük tehlikesi olduğu için yatağa bağlıyım, bir süre ama olsun… benim bebeğim olabiliyormuş. Tek gereken moral ve inançmış…)

Tekrar teşekkürler
E.K

 

Bizi facebook ve instagramdan da takip edebilirsiniz.

 

Bebek geliyor konusunu okuyanlar aşağıdaki konularıda okudular.

Tüp bebek başarı hikayesi : Hamileyim

Tüp bebek başarı hikayeleri : Ağlayın ama yıpranmayın! Üzülün ama pes etmeyin!

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ