lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Annelik hikayeleri : 10 yıl sonra gelen mucizem

Annelik hikayeleri : 10 yıl sonra gelen mucizem

Annelik Hikayeleri:10 yıl sonra gelen mucizem ..

10 yıl sonra gelen mucizem…Tüp bebek başarı hikayelerimizde bugün 7 yıl çeşitli doktorlara gidip anne olmak için çareler aramış sonra maddi imkansızlıklar nedeni ile tedavisini bırakmış bir arkadaşımızın hikayesini yayınlayacağım. Bana tedaviden sonra kendiliğinden hamile kaldıysanız yazın burada isimsiz yayınlayalım. Bir çok arkadaşınıza umut olacaksınız..

 Annelik Hikayeleri : 10 yıl sonra gelen mucizem…

Tüm gittiğim doktorların tüp bebek önerilerinden sonra umudumu tam yitirmişken ,vazgeçmişken gelen mucizemi yazın ki umut olsun dileyenlere…

12 yıllık evliyim.12 yıldır çocuk sahibi olmak istiyordum ve doktorlar hep tüp bebek önermişti.
Farklı doktorlar yumurtalık tembel,az yumurta,rahimde kist var gibi şeyler demişlerdi. Eşimde de sperm zayıf demişlerdi.  Net olarak 7 yıldır doktor gezmelerim oldu. Muayene ,rahim filmleri ve ilaçlar… Hiç biri fayda olmadı  son 3 yıl tamamen her şeyden vazgeçmiş ve hiçbir şey kullanmamıştım. Benim imtihanım buymuş diyip vazgeçmiştim.Unutmaya çalışıyordum ,kim sorsa da istemiyoruz diyordum içim yana yana tabi.. Maddiyat  nedeni ile tüp bebek yaptırmam imkansızdı. Bu nedenle bebek için tüp bebek tedavisi  konusunu kafamdan silmek zorunda kalmıştım.

Geçtiğimiz Kasım Aralık ayında adet olmadım .

Aralık ayının sonunda adetten de kesildim. Büyük sorun var artık zerre kadar umut kalmadı dedim menapoz sandım. Yeğenim yanımdaydı test almışlar eşimle gidip yaptım çift çizgi çıktı. İnanmadım tabi  bir daha aldılar onda da çift çizgi çıktı.  Ertesi gün Sağlık Ocağına gittim ve kan verdim sonuçş 7 haftalık gebelik var dendi. Hamileymişim…

Ben kendiliğimden bakmadım çünkü bende en ufak bir belirti yoktu. Sadece soğuktan gögsüm sızlıyordu hassasiyet vardı başka bir şey yoktu.

Sevgiler

E.E

 

Burayı tıklayarak bizi Facebook dan da  takip edebilirsiniz.

Annelik Hikayeleri ;10 yıl sonra gelen mucizem hikayesini okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

Tüp Bebek sonrası kendiliğinden hamile kalanlar : Karamsarlığa Kapılmak Yok

Tüp Bebek Tedavisinden Sonra Kendiliğinden Hamile Kalanlar

Tüp bebek başarı hikayesi ; Gerçek Mucizem

 

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum  Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ