Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Anne olmak isteyen hanımlar Beykoz Belediyesi Nikah Salonunu doldurdu

yonetim

Merhaba dostlarım;

Bu seneye kadar toplantılarımız genelde eşlerin birlikte gelebilmesi için hep cumartesi günleri yapılıyordu. Bu yıl çalışanların yanı sıra evde olan hanımlar içinde çalışmalarımız nedeniyle hafta içi toplantılarda gerçekleşmeye başladı. Bu da bizim için oldukça ilginç oluyor.Ne gün halk toplantı yaparsak o günü cumartesi hafta sonu gibi algılamaya başlıyoruz.Zaman zaman randevu verirken komik karışıklıklara neden olabiliyorum.

Beykoz toplantımızda Salı günü olması nedeniyle bizim için değişik bir gündü. Beykoz Belediyesi ile ortaklaşa yapılan toplantıda Acıbadem Hastanesinin iki uzman tüp bebek doktoru Acıbadem Maslak Tüp Bebekten

Prof.Dr. Bülent Tıraş ve ve Acıbadem Kadıköy  Tüp Bebek Merkezinden  Prof.Dr. Tayfun Bağış konuşmacı olarak katıldılar.
Toplantıya katılan konukların oldukça ilgili olduğu toplantı Belediyenin nikâh salonunda gerçekleşti. Salonumuz çok güzel ve ferahtı. Son zamanlarda toplantı yaptığımız belediyelerin nikah ve kültür merkezlerine gösterdikleri özen bizi çok mutlu ediyor. Yıllarca barkovizyon bulma telaşı ve onu şehir şehir taşıma sorunu ve her şehirde de sunum yapabilmek için perde bulma sıkıntısını hatırladıkça tüylerimiz diken diken oluyor. Şimdi yeni salonların konforu, teknik donanımları ,yepyeni koltukların ve duvarların temiz boya kokuları bizi mest ediyor.
Beykoz Belediyesi toplantımıza bizimle birlikte çok özen göstermişti. Nerdeyse bütün yetkilileri toplantımıza katıldılar.Beykoz tv yetkilileri ve Beykoz Posta Gazetesi de toplantıdaydılar ve özenle çalıştılar.Toplantımıza katılan Belediye yetkililerimize çok teşekkür ettik ve kendilerine teşekkür plaketi sunduk.Onlarda bize bu toplantıya olan katkılarımız nedeni ile birer buket çiçekle ödüllendirdiler ve bizi çok mutlu ettiler.

İlk konuşmayı Dernekten Mukadder Adil yaptı. Prof.Dr. Tayfun Bağışın Çocuk istiyorum ile ilk toplantısı idi ve bu nedenle de sunumunu merakla bekliyorduk. Mukadderden sonra Prof.Dr.Bülent Tıraş her zamanki rahat ve esprili sunumu ile kısırlık sorunları ile ilgili bilgilendirmesini yaptı ve daha sonra tedaviler ile ilgili bölümü anlatması için sözü Prof.Dr. Tayfun Bağış’a bıraktı. Tayfun Beyin sunumu da slaytlar ve videolarla birlikte oldukça zengindi. İlk defa halk toplantısı için konuşma yapan birine göre son derece akıcı ve keyifli bir konuşma yaptı. Tedavileri sade yabancı kelimeler kullanmadan anlattığı için  kendisini ilgiyle izledik. Soru cevap bölümünde İki Profesörümüz de salonla çok güzel iletişim kurdular ,her şey karşılıklı sohbet havasında geçti ve zaman zaman iki tarafında yaptığı benzetmeli açıklamalar salonu kahkahalara boğdu .
Toplantılarımıza zaten insanlar sorunları nedeni ile çok sıkıntılı ve mutsuz geliyorlar onları giderken çokça bilgilenmiş ve bir parça ferahlatmış ve motive etmiş olarak yollamak bizi çok mutlu ediyor.

Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgilerimizle

Sibel Tuzcu

 

Tüp bebek Tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Danışma Formunu doldurabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ