Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

19 Ocak 2002 – Eurofertil Üreme Sağlığı Toplantısı

19 Ocak 2002 – Eurofertil Üreme Sağlığı Toplantısı

 

19 Ocak 2002 Cumartesi Toplantımız The Marmara Otelinde oldu.Salon ve düzen çok iyi hazırlanmıştı. Her şeyin hakkını çok iyi vermişlerdi. O kadar profesyonelce salonu hazırlamışlardı ki ; ilk önce başka birisinin toplantı salonuna girdiğimizi zannettik .Sonra buranın bizim için düzenlendiğini söylediler. Ziyafet Bölümü Müdürü Sn.Neslihan Hanim ile Gaye Hanıma ve Bora Beye burada teşekkür etmeyi görev biliyorum.Cafe break de çok çeşitli ve adeta doyurucuydu…Çok özenmişlerdi.Biz ekip olarak çok mutluyduk..

 

Sonra Eurofertil Ekibi saat 12.00 de geldiler ve salona kendi tanıtım malzemelerini yerleştirmeye başladılar.Daha önce tanıtımlar yaptıkları ve Capitol de Toplantı yaptıkları için neler yapacaklarını çok iyi biliyorlardı.Çok özenli ve dikkatliydiler.Pazarlama Müdürü Eda Hanımın kendi elleriyle broşürleri masalara yerleştirmesine bayıldık. Broşürleri bile eşit uzaklıkta ve milimi milimine yerleştirdi. Broşürlerinin yerleştirilişi bile kusursuzdu.
Afişlerini broşürlerini her türlü tanıtım materyallerini birlikte getirmişlerdi.

 

Saat 14.00 gibi gazetecilerin gitmesinden sonra toplantı başlayabildi..Resimli görüntü alma işlemleri nedeniyle biraz gecikme yaşadık…Salon tamamen dolmuştu yaklaşık 80 kişi civarında bir katılım oldu bu gazetecilerle beraber 90 yakın oldu.. Toplantının açılış konuşması yapıldıktan sonra Eurofertil Üreme Sağlığı Merkezinin Genel Direktörü Dr.Hakan Özörnek “Çift Slayt “eşliğinde kısırlık ve tedaviler konusunda kısa bir konferans verdi.Bu Dyanışma Kulübü üyeleri için ilkdi bu nedenle ilgiyle izlediler. Yazılı ve resimli bilgilerin yan yana birlikte verilmesi konular hakkında bilgilendirmeyi çok doyurucu yapıyordu.

 

Toplantıda hemen soru ve cevaplara geçildi.1,5 saatlik bilgilendirmenin ardından 2.5 saat yalnız çeşitli konularda sorular geldi cevaplar verildi ve bir çok tedavi konusunda tartışmalar yapıldı..Ziyaretçiler Hakan Beyi ilgi ile izlediler ve dinlediler.. Eurofertil ‘in ekibi de gelen soruları oldukça akademik buldular. Ama cevapsız soru da kalmadı..Hakan Bey hiçbir soru karşısında sükunetini bozmadan aynı sakinlikle sorulara cevap verdi..Yalnız Kısırlık konusunda uzman olduklarını ve bu konuyu Merkezlerinde işlediklerini bu nedenle diğer hastane ve kliniklerden ayrıldıklarını anlattı..

 

Biz cocukistiyorum.com Ekibi olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz..
Üçay sonra tekrar Eurofertil ile birlikte olacağız..

Toplantı Resimlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yemek Resimlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ