lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

16 Eylülde  Çanakkale de ÇİDER Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı

16 Eylül Çarşamba günü saat 14.00 de Çanakkale Erkan Yavuz Sanat Atölyesi  ( Belediye İş Merkezi  Giriş katında ) Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği  ÇİDER Acıbadem Bursa Tüp Bebek Merkezi ile birlikte Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme toplantısı yapıyor.
Doç.Dr. Şahin ZETEROĞLU nun konuşmacı olarak katılacağı toplantıda  kısırlık sorunları ve tedaviler hakkında bilgiler verilecek , katılımcıların sorunlarına çözümler aranıp yol gösterilecek. İlaçların etkileri anlatarak daha kolay atlatmaları sağlanmaya çalışılacak.

Tüp Bebek Tedavileri konusunda bilgilendirmenin yanı sıra bu zorlu süreci en kolay şekilde atlatabilmeleri için   başarı tüyoları da  verilecek olan toplantıda katılımcılara  bilgilendirme yapıldıktan sonra yaptıkları çalışmalarda farkındalıklarını artırma amacıyla “ Motivasyon Liderleri Sertifikası” verilecek.

Bu sertifika ile hanımlara kısırlık tedavilerinin parasının denkleştirilmesinde eşe destek, tüp bebek tedavinin araştırılması ve doğru tedavinin bulunması sürecini  takip etmek,tedavi sürecinin düzgün gitmesinde  hastane hasta iletişimini yönetmek, tedavinin başarıyla tamamlanması için  hem kendisine hem de eşine manevi destekten dolayı verilecek.

Katılımcılar kısırlık veya tüp bebek tedavisi olmak isterlerse ÇİDER den indirim alarak tedavi olabilecekler

 

Tüp bebek tedavileri ile ilgili soru ve sorunlarınız için Doç.Dr.Şahin Zeteroğlu ile  ÇİDER danışma formu ile iletişim kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ