Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme toplantısı

Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme toplantısı

Sevgili Üyelerimiz 13 Ekim Saat 14.00 de Hamamizade İhsan Bey Kültür Salonunda çocuk İsteyen Trabzonlular ve

Çocuk İstiyorum Üyeleri ile birlikte olunacak. Halka açık ve ücretsiz olarak yapılacak toplantıda Çider derneğinin yanı sıra Acıbadem hastanesi Tüp Bebek Merkezleri Koordinatörü Prof.Dr.Bülent Tıraş ve Prof.Dr. Tayfun Bağış konuşmacı olarak katılacaklar.

Tüp bebek tedavilerinin anlatılacak olan toplantıda tedavilere başlarken dikkat edilmesi hususlar, merkez seçimi ve yaşlara bağlı başarı oranları ,sivil toplum kuruluşunun önemi katılımcılara anlatılacak. Daha önce tedaviler geçirmiş ve bundan sonra ne yapması gerektiği konusunda tereddüt eden katılımcılara yol gösterilecek.

Halka açık ve ücretsiz yapılacak toplantıya ilgilenen bütün çiftler davetlidir.

Tarih: 13 Ekim Cumartesi
Salon: Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
Saat: 14.00/16.00

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

Tüp Bebek tedavileriniz için  Prof.Dr.Bülent Tıraş Doktor formunu doldurabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ