Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Prof.Dr. Volkan NOYAN Danışma Formu -Adana Acıbadem Tüp Bebek Merkezi

Prof.Dr. Volkan NOYAN Danışma Formu -Adana Acıbadem Tüp Bebek Merkezi

Prof. Dr .Volkan Noyan Kimdir. ?

Prof.Dr.Volkan Noyan 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini 1999 yılındada Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünü bitirdi.

1999 yılında Ankara Özel Keçiören Hastanesi ve  daha sonra 2013 yılına kadar Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında görev yaptı.
Askerliğini 2000 yılında Girne Asker hastanesinde tamamlayan Dr.Volkan Noyan  2009 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi görev yaptı . 2012 – 2013 yılları arasında  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezinde çalıştı. Aynı yıl bir süre Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı yaptı. 2014 yılından  bu yana  Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Adana Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başında görev yapmaktadır.

Yurt içinde ve dışında bir çok bilimsel makalesi bulunmaktadır.

Dernek üyelikleri ;  Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Turkish Society of Reproductive Medicine, Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstruktif Cerrahi Derneği

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Prof.Dr.Volkan Noyan Doktor Danışma Formunu doldurarak kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

 
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ