Tüp Bebek  

Op.Dr.Çağlar Yazıcıoğlu .Kayseri Acıbadem Tüp Bebek Merkezi

Op.Dr.Çağlar Yazıcıoğlu .Kayseri Acıbadem Tüp Bebek Merkezi

Op.Dr.Çağlar Yazıcıoğlu kimdir ?

1975 Kahramanmaraş doğumlu. 1999 yılında Akdeniz Üniversitesinden mezun oldu. 2001-2003 yılları arasında İç Hastalıkları eğitimi aldıktan sonra 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını kazandı.

G.Ü.T.F den 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını aldı. Mecburi hizmet ve askerlik görevleri sonrası Kahramnanmaraş Kadın-Doğum ve Çocuk Hastanesi ile Medikalpark Gaziantep  Hastanesinde görev yaptı.

Daha sonra Kadıköy Acıbadem Hastanesinde Tüp Bebek Eğitimi aldı. Son yıllarda özel kliniğinde özellikle endoskopik cerrahi- infertilite ve tüp bebek alanlarında yoğunlaşan çalışmalar yapan Dr.Çağlar YAZICIOĞLU Acıbadem Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde görevini sürdürmektedir.

Ulusal ve Uluslararası çok sayıda makalesi bulunan Dr.Çağlar YAZICIOĞLU’nun Türk Tabipler Birliği TJOD (Türk jinekoloji ve Obstetri Derneği) TSRM (Turkish Society of Reproductive Medicine) JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği) Perinatoloji Derneği üyelikleri bulunmaktadır.

 

 

 

Tüp Bebek Tedavileriniz için  Op.Dr.Çağlar Yazıcıoğlunun formunu buradan doldurabilir kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ