lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu – HÜMA Tüp Bebek Merkezi

Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu – HÜMA Tüp Bebek Merkezi

Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu

Hüma Tüp Bebek Merkezi – Kayseri

ÇİDER Danışman Doktorlarımıza Kayseri Hüma Tüp Bebek Merkezi doktorlarından Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu da katıldı. Kendisine başarılar,  hastalarımıza da bol hamileli müjdeler diliyoruz. Aramıza yeni doktorlarımızın katılımı bizi mutlu ediyor.

Hüma tüp bebek Merkezinde ücretsiz ön görüşme ve tüp bebek tedavisi için gittiğinizde ücretsiz muayene ve tüp bebek tedavinizde de ÇİDER indirimi alabileceksiniz. Ayrıntılı bilgiyi  whatsupp 05325225510 dan öğrenebilirsiniz.

 

Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu kimdir.?

 

Op. Dr. Ahmet Emin MUTLU, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2005 yılında bitirmiş ve İhtisasını aynı üniversitede yaparak ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

2016 yılına kadar Üreme Sağlığı, endoskopik – laparoskopik cerrahi ve tüp bebek alanında çalışmalarını sürdürmüştür. 2017 – 2018 Yılları arasında Prof. Dr. Tayfun Bağış ve Prof. Dr. Mehmet Cincik gibi Tüp Bebek ve Genetik alanında deneyim Tekrarlayan Tüp Bebek başarısızlığı konusunda deneyim kazanmış ve PRP uygulama eğitimi almış olup mesleki çalışmalarına ise, Kayseri Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde devam etmektedir.

 

 

 

 

 

Bizi takip edebileceğiniz sosyal medya sayfaları

Bu linkten Facebook  Çocuk İstiyorum sayfamıza erişebilirsiniz.
Bizi instagramda   @ciderdernek  hesabından takip edebilirsiniz. Yoğun olarak orada paylaşım  ve canlı yayınlar yapılmaktadır.

Youtube Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği sayfamızda 140 ın üstünde tüp bebek bilgilendirme videosu bulunmaktadır.

Twitterda  @tupbebekdernegi sayfamızı da kullanabilirsiniz.

 

 

Tüp Bebek tedavileriniz ile ilgili Op.Dr.Ahmet Emin Mutlu Danışma Formu ile kendisine ulaşabilir ve ÇİDER indirimli tüp bebek tedavisi yaptırabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ