Tüp Bebek  

Doç.Dr. Turgut AYDIN Danışma Formu – Istanbul Acıbadem Atakent Tüp Bebek Merkezi

Doç.Dr. Turgut AYDIN Danışma Formu – Istanbul Acıbadem Atakent Tüp Bebek Merkezi

Doç.Dr. Turgut AYDIN  kimdir?

1972 Sakarya doğumlu.Eğitimini Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni bitirdikten sonra 1996-2011 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ n de tamamladı.2002 yılında uzmanlık tezini yaptı.Çalışma hayatına 2003-2007 de VKV Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi’ nde başladı.Sırasıyla Ankara Gazi Devlet Hastanesi, Kayseri Doğumevi, Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Kayseri Hastanesi Üremeye Yardımcı Tedaviler Merkezi’ nde hizmet verdi.2011 -2017 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi sorumlusu olarak yaptı. 2017 Şubat ayından itibaren İstanbul Acibadem Atakent Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Acıbadem Atakent Üniversitesi Tüp bebek Merkezinde SGK  Raporu verilebilmekte ve dışardan gelen SGK raporu geçmektedir. Tüp bebek tedavisi fiyatları ve SGK raporu için lütfen ÇİDER Derneğini arayıp bilgi alınız.

İletişim  05414551606

 

 

 

 

Acıbadem  İstanbula Atakent Üniversitesi  Tüp Bebek Merkezi  Doç.Dr. Turgut AYDIN  ‘ın Doktor  Formunu doldurarak iletişim kurabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ