Tüp Bebek  

Tüp Bebek Fiyatları 2018

yonetim

Yazarın şu ana kadar yazılmış 2151 makalesi bulunuyor.

Tüp bebek fiyatları 2018  başında  6500 ila 7500 Tl arasında değişmekteydi..Geçen yıla oranla % 15 ila 18 arasında her yıl olduğu gibi bir zam uygulaması yapılmıştı.  Ancak 2018 in Mayıs Haziran aylarında doların ve euronun ani artış göstermesi nerdeyse bütün tüp bebek malzemelerini ve ilaçlarını yurt dışından temin eden merkezleri de zor duruma düşürdü. Haziran ayının sonlarına doğru merkezler fiyat artırımına gitmek zorunda kaldı.

Doların artması tüp bebek fiyatlarını nasıl etkiledi.?
Doların 2018 yılının ikinci yarısında ani artışı tüp bebek fiyatlarını da etkiledi. Acıbadem Merkezlerinde fiyat 7500 + ilaç fiyatı idi. Haziran ayı itibarıyla 8000 + ilaç fiyatı olarak değişikliğe gitti. Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) den ilk randevunuzu alıp tüp bebek tedavisine başlarsanız eski fiyatı olan 7200+ ilaç olarak tedavinizi yaptırabileceksiniz. Bütün Merkezlerde fiyatlar ayrı olduğundan bulunduğunuz bölgenin Tüp bebek fiyatı ve dernek indirimini derneği arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Çocuk İstiyorum Derneğine ilk tüp bebek tedaviniz için müracaat ettiğinizde anlaşmalı merkezlerde indirimli olarak tüp bebek tedavisini yaptırarak fiyat artışından etkilenmeyebilirsiniz.

Muayenelerinizde  indirim kullanabilirsiniz. Bunun için 05414551606 dana ÇİDER derneğini aramanız yeterlidir.  Telefonu çaldırıp kapatın, sizi sırayla arayıp tüp bebek tedavileri ,merkezler ve fiyatlar hakkında bilgi vereceklerdir.

 

 

..

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.
 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
  1. vesile dedi ki:

    Eşimin sperm sayisi cok düsük ama hareketlilik ve canlilik var dedi doktorumuz sizce tüp bebekmi aşılamami yaptrmaliyim

  2. vesile dedi ki:

    Sperm sayimiz 3 milyonda

BİR YORUM YAZ