Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım
  GirişGiriş
Google

POLİKİSTİK OVER (PCO) SORUNU (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 Çocuk İstiyorum Forumu : POLİKİSTİK OVER (PCO) SORUNU
Konu Konu: çatlama iğnesi sonrası Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 204
Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 09:52 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

merhaba ben doğal yoldan yumurtlamayı gecde olsa başardım bu ay.adetım 32 gunde bır oluyor ve 21 gunde 22 ml oldundan pregny vuruldum.ancak anlayamadığım ıkı şey oldu bu ığneyı gece 12 de vurdurmam gerektını soyledı dr.sordum ozellığı bu dedı ama ne ozellığı olduğpunu anlamadım bılenler açıklayabılırmı?
ayrıca sonrasında donem donem gun ıcınde belımde ve kasıklarımda ağrı duyuyorum bunlar normalmı?
benı adetım bayramın 2 gunu olcak bende ist.ve bayram ıcın ankaraya gıdmeyı duşunuyorum sakıncası olurmu sızın goruşşlerınız nedır ? yardımlarınızı beklıyorum.
Yukarı Dön Göster eatnes's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: eatnes

gulenay_yas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2731
Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 10:58 | Kayıtlı IP Alıntı gulenay_yas

canım merhaba bende yumurtam 22 ml olduğunda çatlatma iğnesi oldum.. banada akşam 6 da iğneni yaptır bugün ve yarın ilişki sonrasında bana gel demişti yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmak için...yani gece 12 de olacak diye bir özellik yok ama sana uygun saat budur ertesi günde ilişki önermiştir... çünki tam ne kadar bilmiyorum ama iğneden belli bir saat sonra yumurtalar çatlıyor onu hesapladı belki doktorun...
belindeki ve kasıklarındaki ağrıda muhtemelen yumurtanın çatladığına işaretdir..
ayrıca şehir dışına çıkmak sakıncalı bir durum yaratmaz...
Yukarı Dön Göster gulenay_yas's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: gulenay_yas

ebru1907
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 417
Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 12:34 | Kayıtlı IP Alıntı ebru1907

catlatma iğnesi sonrası karında şişkinlik ve agrı oluyor catlatma iğnesınden yaklasık 36 saat sonra yumurta catlıyor ona göre saat belırtmıstır dr.un ben asılama yaptırdıgımdan dr.a gidecegim saatten tam 36 saat önce yaptırıyordum sehır dısına cıkmanında catlatma ıgnesıyle alakası olmaz yanı kötü yönden meraklanma

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 14:10 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

TEKRAR MERHABA HERKESE

GULENAY_YAS VE EBRU 1907 CİM YAZILARINIZ ICIN TEŞEKKUR EDERIM. BEN BIRŞEY DAHA MERAK ETTIM BU YAZDIKLARINIZLA DR.UM BENI İĞNE SONRASI CAĞIRMADI... BU KONUYU OZELLIKLE SORDUM ÇATLAMAYI TAKIP AMACLI GEREK YOK DEDI SADECE GUN AŞIRI ILIŞKI ONERDI.ZATEN 12 GÜN SONRA REGLI OLURSAN BU GEBELIK OLMADIĞINI GOSTERIR DEDI OLMAZSANDA BIR SURE BEKLE EVDE TEST YAPABILIRSIN VEYA BURDA KAN TESTI YAPARIZ DEDI. BEN YA CATLAMAZSA BUNU NASIL ANLARIZ DEDIM ODA ILK DEFA BU IĞNEYI VURULUYORSUN VE KENDI KENDINE NORMAL YOLLA BU YUMURTA GELIŞTI ÇATLAR MUHAKKAK DEDI. SIMDI SIZE BAKILDINI YAZMIŞSIN IĞNE SONRASI BEN ANLAMADIM BAKILMASADA OLURMU YANI...

Düzenleyen eatnes 16-Ekim-2006 Saat 14:13

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 431
Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 17:19 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

eatnes banada iğne vurulduktan sonra bakılmadı ama nezam bakıyor bana adetin 3.günü bakıyor kistik bişey varmı diye yani yumurta çatlamaz ise kist yapıyor ya o yüzden ben ilk hamileliğimi böyle kalmıştım bende meraktan çatliyacam kasım 1 de bende test yapıcam adet olmaz isem tabi
Yukarı Dön Göster aysun2005's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: aysun2005

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 16-Ekim-2006 Saat 21:15 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

aysun 2005 ciğim ben ılk defa catlama ığnesı oluyorum zaten 13aylık evlıyım henuz gebelık heycanını hıç yaşayamadım bende adetın 3.gunu gıttım ultrason ıle baktı karnımdan ve herşeynormal dedı yumurtlama ılaçsız kendı halınde oldu 21.gunde 22 ml dı ve cuma akşam ığne oldum 32 gunde bır adet oluyorum ama bazı aylar bu şaşabılıyor yanı kasıma kadar olmazsam hamıleyım heralde ama bu zamana kadar 2-3 gunde bır yumurta takıbı ıcın dr gıttım ığne olduktan sonra ıse benı hıç çağırmadı gerek yok dıye ama ya çatlamz ıse dıye pımpırıklenıyorum.bazı arkadaşları dr. çağırıyormuş cunku off beklemek benım en yapamadığım sey nasıl beklıycem bılmıyorum sonunun husran olması benı endışelendırıyor.

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 17-Ekim-2006 Saat 09:08 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

eatnes canım bende 13 aylık evliyim sana bir tavsiyem kesinlikle stres yapma hamile kalaman zorlaşır rahat ol hiç bişey düşünme rabbim hayırlı olan neyse onu versin ben hamile kaldım ama sağlıksız bir gebelik yaşadım kalp atışı belli değildi bebeğimin kürtaj oldum çok zor günler geçirdim buna da şükür o yüzden kafana takma rahat ol düşünme biliyorum çok zor bende senin gibiyim ama öyle olmak zorundayız tamammı canım

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 17-Ekim-2006 Saat 09:10 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

eatnes birde ilk ay olmayabilir en az 6 ay böyle deniyor dr.benim dr.um böyle demişti ben 2.ayda hamile kalmıştım... çünkü adetim ozaman düzene girmişti..

gulenay_yas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 17-Ekim-2006 Saat 12:04 | Kayıtlı IP Alıntı gulenay_yas

eatnes canım, aysununda dediği gibi bu takipler en az 6 kere yapılıyor.. benim geçen ayki 6. idi.. her seferinde doktorum iğneden sonra çağırdı çatladığına bakmak için bilemiyorum belki işini garantiye almak istedi çünki iğneden sonra gittiğimde bana yumurtan çatlamış şu günlerde sizin için uygun deyip birde 21. günü hesaplıyordu şu gün gel progesteron testini yaptır diye... (bu testde kesin yumurtlayıp yumurtlamadığını gösteriyor)..

çatlayıp çatlamadığına bakması o kadar önemli olmasa gerek çünki her doktor bakmıyor..zaten bir dahaki takipde 3. gün gittiğinde kist varmı diye kontrol ediyor ultrasonda.. senin takipler yeni başlamış eğer şeker ilacıda kullanıyorsan birçok arkadaşımız 2-4 ay aralığında hamile kaldı... o yüzden gerçekten kafanı bunlarla meşgul etme.. rahat olmaya çalış...

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 19-Ekim-2006 Saat 12:12 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

herkese merhaba
öncelıkle burdan tum herkesın kandılının mubarek olmasını ve allahın tum herkesle beraber bızımde dıleklerımızi kabul etmesını dılıyorum.

bu ay çatlama iğnesi olan arkadalara soruyorum bır sonuç alan varmı nasılsınız umarım pozıtıf sonuçlar olmuştur hepımızın.

ben daha beklıyorum 25 ekım gıbı reglı tarıhım o yuzden bır yorum yapamıyorum.herkese tekrar hayırlı kandıller.

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 20-Ekim-2006 Saat 12:23 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

EATNES BELİRTİ FALAN VARMI ADET TARİHİNDE YAKLAŞIYORMUŞ BENİMDE ADET TARİHİM NORMALDE 29 VEYA 30 DA OLMAM GEREK AMA SANA AZ KALMIŞ...

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 10:44 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

EATNES NERELERDESİN KIZZZZZZ MERAKTAN ÇATLAYACAĞIM OLDUNMU

ozlem73
Normal Üye
Normal Üye

Gönderilenler: 48
Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 11:08 | Kayıtlı IP Alıntı ozlem73

Bende bu ay çatlatma iğnesi oldum .Haftada 2-3 gün ultrason takibi falan filan derken arife günü regl oldum.Çok moral bozucu ...yıkım oluyor.İnşallah sizlerin pozitif olur.
Yukarı Dön Göster ozlem73's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: ozlem73

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 11:26 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

MERHABA HERKESE

BEN HALA REGLI OLMADIM
BUNA SEVINSEMMI UZULSEMMI BILEMIYORUM.AYIN 13 DE İĞNE OLMUŞTUM VE 24 DE OLMAM GEREKIRKEN HALA BEKLEMEKTEYIM AMA ARADA BIR ADETIM DUZENSIZLEŞTINDEN BUNU NEYE YORMAM GEREK BILEMIYORUM. COK BELIM AĞRIYOR GOGUSLERIM SISTI VE SOL KASIM İĞNE VURULDUKTAN SONRA HEP AGRIDI SANKI REGLI OLUCAKMIŞIM GIBI GELIYOR HER AN AYSUN 2005 SEN NASILSIN BIR YERIN AGRIYORMU BEN ÇALIŞIYORUM BU BAYRAM TATILINDEDE ISTANBULDAN ANKARA GITTIM VE HIC DINLENEMEDIM TEKRAR GELDIM BUGUN İŞ BAŞI YAPTIM BU BEBEK BU YORGUNLUĞA TUTARMI BILMEM AMA BENIM DERDIMI BENDEN BAŞKA ANLAYAN YOK SANIRIRM INSANLARA HER ŞEY COK BASIT GELIYOR NEDENSE.... KAYINVALIDEM BIR OTURTMADI YANI COK YORGUNUM

Düzenleyen eatnes 26-Ekim-2006 Saat 11:28

hatice__oktem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 793
Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 12:27 | Kayıtlı IP Alıntı hatice__oktem

eatnes canım test yapmayı düşünmüyormusun.

28 Yaşındayım. 3.5 yıllık evliyim. Pco'luyum. Temmuz ayında bir düşüğüm oldu. Şimdi yeniden hamileyim. İzmir'de yaşıyorum Hamileliğimle ilgili herşey bu linkte http://www.cocukistiyorum.com/tr/forum/forum_posts.asp?TID=7266&PN=1&TPN=1
Yukarı Dön Göster hatice__oktem's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: hatice__oktem

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 12:53 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

canım bir test yap benim ilk hamileliğimdede adet olacakmışım gibi oldum belim ağrıdı göğüslerim şişti ama
adet olmamıştım 3.gün dayanamadım test yaptım ve çıktı hemen kan tahlilide yaptırmıştım...
bende 30 veya 31 de olmam gerekiyor

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 14:35 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

BİLMİYORUMKI KAN TESTI YAPTIRMAK ISTEMEDIM AMA IDRARDA HENUZ EVDEKI TESTLERDE CIKMAZ DIYE BEKLIYORDUM YAPSAM ECZANEDEN ALIP SONUÇ BELLI OLURMIKI

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 14:40 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

aysun 2005 senı cok erak edıyorum ışşallah herkesle beraber bızımde bebeklerımız olur senın bır yerın ağrıyormu ılk hamılelın nasıl oldu doğal yoldanmı bu ılk çatlama iğnenmı

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 18:08 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

benim ilk hamileliğimde ben adet olacam diye orkid bile almıştım... ya
şuanda benimde belirtilerim yok aslında ama bilmiyorum ya senin tam kaç gün geçti normalde geçermiydi hep

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 26-Ekim-2006 Saat 18:11 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

normalde ilaçla tedavide 2.de oluyor senin 1.mi 2.mi tedavin bir yumurta büyütmek için ilaç veriyorlar sonrada bu yumurtaları çatlatmak için iğne 6 ay böyle deneniyor için rahat olsun yani ilk ay olmayabilir ama bir problem yok ise 2.de Allah izin verirse mutlaka olur Rabbim yardımcımız olsun inşaallah sen stres yapma sadece benim ilk hamileliğimde tedaviyele oldu 2.de hamile kalmıştım bende

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 27-Ekim-2006 Saat 08:51 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

merhaba aysun2005
ben pazar gunune kadar bekleyıp ozaman test yapmaya karar verdım cunku normalde 32 gunde reglı oluyorum ama bugun 35 ve boyle gecıkmeler yaşadığımdan ısı garantıye almak ıstedım ama olursa ılk burdan sana soyleyeceğim. ben 13 aylık evlıyım pco lu oldumu 2 ay once ogrendım yumurta ılaçsız uvulasyon takıbıyle kendı halınde oluşup buyudu 22 ml oluncada ayın 13/10/06 da ığne oldum.ama zaman zaman kasıklarım ağrısada su an daha ıyıyım ılk seferde olurmu bılmıyorum.ama beklıyorum daha once cok kez reglıde gecıkım testler yaptırdım artık negatıf sonuc gormek ıstemedımden pazara kadar beklıycem pazar gunu 37.gun olucak heralde herşey cıkar değilmi.

hatice__oktem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 793
Gönderen: 27-Ekim-2006 Saat 11:17 | Kayıtlı IP Alıntı hatice__oktem

EATNESCİM HADİ HAYIRLIS CANIM. İNŞALLAH MÜJDE VERİRSİN BİZLERE. AMA OLMASADA ÇOK ÜZME KENDİNİ OLURMU.
SEVGİLER...

28 Yaşındayım. 3.5 yıllık evliyim. Pco'luyum. Temmuz ayında bir düşüğüm oldu. Şimdi yeniden hamileyim. İzmir'de yaşıyorum Hamileliğimle ilgili herşey bu linkte http://www.cocukistiyorum.com/tr/forum/forum_posts.asp?TID=7266&PN=1&TPN=1
Yukarı Dön Göster hatice__oktem's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: hatice__oktem

gulenay_yas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 27-Ekim-2006 Saat 11:37 | Kayıtlı IP Alıntı gulenay_yas

hadi bakalım kızlar güzel haberlerinizi alırız inşallah...

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 27-Ekim-2006 Saat 12:53 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

EATNES CANIM İNŞAALLAH HADİ HAYIRLISI SANA SADECE STRES YAPMA ELİNDEN GELDİĞİNCE RAHAT OLMAYA ÇALIŞ DERİM EVET 32 GÜNDE BİR ADET OLUYORSAN ÜZERİNE 4 VEYA 5 GÜN EKLE TESTİNİ YAP İNŞAALLAH AĞRILARIN VARMI ÖZELLİKLE BEL AĞRISI KARIN AĞRISI ŞEKLİNDE

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 27-Ekim-2006 Saat 16:01 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

HAYIR BELIM PEK AGRIMIYOR ARADA KASIKLARIM AĞRIYOR AMA GECIYOR COK SUREKLI BIR AGRI DEĞİL FAKAT GOGUSLERIM INANILMAZ AGRIYOR VE BUYUDU ŞİŞTİ AZ ONCE COK AZ PEMBE GIBI BIR AKINTI GELDI AMA COK AZ SONRADA GECTI BILMYIORUMKI TUM BUNLAR NEYE ISARET IYI ŞEYLERE OLMASINI UMUT EDIYORUM HEPINIZE BURDAN VERDIĞINIZ DESTEK ICIN TEŞEKKUR EDIYORUM AYSUN ISALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLUR.

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 28-Ekim-2006 Saat 08:07 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

İNŞALLAH CANIM HAYIRLISI NEYSE ONU VERSİN RABBİM
SAĞLIKLI TATLI BEBİŞLER İNŞALLAH AMİNNNNNNNNNNN

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 08:43 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

merhaba aysun2005 ciğim
malesef cok ıyı bır haber veremıycem cunku ben 37.gunde reglı oldum sabah uyandımda cok kotu bel ve karın ağrıları ıcınde kaktım ve tabı her yer bır haldı dun öğlen 1 e kadar kalkamadım erımden cok yogun bır reglı gecırıyorum hala..
artık ışallah senın guzel haberlerını alırız ışallah sen nasılsın bır belırtı varmı?

sibelk
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 18
Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 10:21 | Kayıtlı IP Alıntı sibelk

allah hayırlısını versin.umarım önümüzdeki ay hamiş kalırsın.sağlıklı sıhhatli.
benim bir sorum var arkadaşlar.cumartesi günü dr a gittim.adetimin 14. günüydü.2 yumurta oluşmuş.biri 18 mm biri 19 mm miş.dr bugün iğneyi yapalım dedi.ertesi gün kasıklarımda bir ağrı yürüyemiyorum.sanki kasıklarım aşağıya düşecek.gecede devam etti bu durum.sabah kalktığımda bişeyim kalmamıştı.sorum şu acaba benim yumurtalar dün gecemi çatladı?yoksa hala çatlamamış olma ihtimali varmı?çatlamadıysa niye ağrılarım geçti?umarım bileniniz vardır.
Yukarı Dön Göster sibelk's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: sibelk

eminenur
Normal Üye
Normal Üye

Gönderilenler: 64
Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 10:21 | Kayıtlı IP Alıntı eminenur

eatnes canim geçmiş olsun.Sonucun negatif çıkmasına üzüldüm tabi ama daha yolun başındasın.Sakın kendini üzüp,umutsuzluğa kapılma.Birdahaki sefere inşallah yüzün güler.Bende 5 senedir savaşıyorum pco le.2 negatif aşılamam var.
Unutma herşeyin hayırlısı.....
Yukarı Dön Göster eminenur's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: eminenur

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 10:31 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

EATNES BENDE OLDUM PAZAR GÜNÜ 29.GÜNDE OLDUM ALLAH TAN DÜZENLİ DR.ARAYACAĞIM BUGÜN 13:00 DE HAYIRLISI YA BENDE ÇOK DEPRESYONA GİRDİM ÇOK CANIM SIKILIDI EŞİMLE DE BİRAZ TARTIŞTIM SONRA ÜZÜLDÜM ONU ÜZDÜM DİYE AMA NE YAPAYIM BENDE 14 AYLIK EVLİYİM EŞİMDE ALLAH TAN SAKİNLEŞTİRDİ VE OLGUN KARŞILADI BENİ BİZ 14 AYDAN BERİ BEKLİYORUZ OLMUYOR DİYOR YILLARCA ÇOCUK ÖZLEMİ ÇEKENLER VAR DİYOR ODA HAKLI DOĞRUDA ASLINDA

eminenur
Normal Üye
Normal Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 10:31 | Kayıtlı IP Alıntı eminenur

iğneyi vurulduktan sonra ağrıların olduysa çatlamış olabilir.Yumurtaların çatlamak için ideal kıvamda gözüküyor.Birde şeffaf akıntın varmı?Hayırlısı olsun canım.İnşallah güzel haberler verirsin bize.Biliyorsun gün aşırı

eminenur
Normal Üye
Normal Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 10:45 | Kayıtlı IP Alıntı eminenur

Aysuncum sana bakınca evliliğimin ilk seneleri aklıma geldi.Bende senin gibi eşime çatardım hep.Depresyona girmeler falan..Bana derlerdiki sen daha çok yenisin 5 senedir olmayanlar ne yapsın?O zaman için gözüme çok büyük geliyordu 5 sene.O kadar dayanabilirmiyim acaba diyordum çocuksuz.Bak şimdi 5 senelik evliyim.Şimdide 10 senedir olmayanlar ne yapsın diyorlar.Rabbim daha fazla bekletmesin ama insan alışıyor zamanla.Sen sıkma canını.Üstelik bize göre şanslısın bir defa şanssızda olsa bir gebelik geçmiş başından.Onu veren Allah birdaha verir canım.Sevgilerle....

eatnes
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 16:07 | Kayıtlı IP Alıntı eatnes

MERHABA HERKESE
AYSUN 2005 ASLINDA SENDEN UMUTLUYDUM YANI BENIM OLMADI BARI SENIN OLDUN DIYE DUA ETMIŞTIM.AMA HAYIRLISI TABI SIBELK BENIM NORMAL YUMURTAM GELIŞTI VE IĞNE OLDUM SONRASINDA KASIKLARIM AĞRIDI 2 GUN VE SONRADA BIR ATEŞ BASTI BENI OZAMAN YUMURTA CATLAMIŞ OLUYORMUŞ YANI ATEŞIN YUMURTA ÇATLADIKTAN SONRA ÇIKARMIŞ
EMINENUR SANADA VERDIĞIN DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKUR EDERIM.ALLAH HEPIMIZIN YUZUNU GULDURUP EMEKLERINI BOŞA CIMARMAZ UMARIM.
AYSUNCUM BENDE EŞIMLE COK UZULDUM TABI BIRAZDA TARTIŞTIK SEN NERDE TADAVI ALUYORSUN IST.MU BEN ISTANBUL MEDICANA BUNDAN SONRA NE OLCAK TEDAVIN HAKKIN BILGI VERIRMISIN

aysun2005
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 16:17 | Kayıtlı IP Alıntı aysun2005

YARIN DR.GİDİCEM KİSTİK BİŞEY VARMI DİYE BAKACAK ONDAN SONRA BANA YİNE GANAPHONE VERECEK BUNU ADETİMİN 3.GÜNÜ BAŞALAYACAM VE 5 GÜB BU İLACI KULLANICAM 12.GÜNÜ YİNE YANINA GİDİCEM EĞER YUMURTALARIM 18 M VE ÜZERİ OLMUŞ İSE PREĞNY DİYE ÇATLATMA İĞNESİ VURULACAK BENİM TEDAVİ ŞEKLİM BÖYLE DR.TEDAVİYİ BEBEK OLANA KADAR BÖYLE DEVAM ETTİRİCEZ DİYOR EN AZINDAN ADETLERİM DÜZENLİ 28 GÜNDE BİR OLUYORUM YUMURTALARIM GÜZEL BÜYÜKLÜKTE OLUYOR BENCE ÇATLIYORDURDA ÇÜNKÜ ÇATLAMASA BEN DÜZENLİ ADET OLAMAM

sibelk
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gönderilenler: 18
Gönderen: 30-Ekim-2006 Saat 16:37 | Kayıtlı IP Alıntı sibelk

valla 13. günde ateşim yükselmişti.ama dün nasıldı bilmiyorum.bugünde hafif dolgunluk hissi var.sürekli idrara çıkıyorum.birde bugün progestan hapına başladım.düşüğü önlemek içinmiş.hayırlısı bakalım.3 gün ilişki önerdi dr.sonrasında gün aşırı devam.geç döllenme için.valla böyle önermeylede ne kadar olur bilemem.hemde ağrı varken.ısmarlama değilki bu şeffaf akıntım yok sanırım.varsada alldays den anlamıyorum.
Yukarı Dön Göster sibelk's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: sibelk

Sayfa Sonraki >>
  Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma