Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım
  GirişGiriş
Google

AÇIK KÜRSÜ (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 Çocuk İstiyorum Forumu : AÇIK KÜRSÜ
Konu Konu: ARI SÜTÜ Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazanlarda
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 106
Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 15:44 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

ARKADAŞLAR HAMİLE KALMAK İSTEYENLER ARI SÜTÜ YİYİNN ACAYİP ŞEKİLDE YUMURTA ÜRETİYOR BİRAZ PAAHALLI AMA YİNE DE DENEYİM İLAÇ NİYETİNE İLAÇTAN DAHA İYİDİR FARELER ÜZERİNDE YAPILAN DENEYLERDE YUMURTALIKLARI HİÇ ÇALIŞMAYAN FARELERİN YUMURTALIKLARI AŞIRI ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞ
Yukarı Dön Göster esmayse's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: esmayse

ulfet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 22922
Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 16:33 | Kayıtlı IP Alıntı ulfet

ben ve esim 1 aydan beri yiyoruz
Yukarı Dön Göster ulfet's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: ulfet

silivri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 1599
Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 16:53 | Kayıtlı IP Alıntı silivri

SEVGİLİ ESMAYSE..BANA DOKTORUM BİR ARA TABLETİNİ VERMİŞTİ.SİZİN KASTETTİĞNİZ KENDİSİ Mİ?YANİ BAL KIVAMINDA OLAN?
BU ARADA BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...
Yukarı Dön Göster silivri's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: silivri

gulenay_yas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 2731
Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 18:20 | Kayıtlı IP Alıntı gulenay_yas

bizde saf arı sütü değilde, marketlerde satılan arı sütü, polen, bal karışımını eşim ve ben, daha çok eşim tüketiyoruz.. bilmem ondanmıdır yoksa kilo vermemdenmidir bilemiyorum her ay bir yumurtam oluşurken bu ay iki yumurta oluştu...
teşekkür ederiz....

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 19:39 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

arkadaşlar saf arı sütüymüş
ben sürekli aç karna ballı tarçında yerdim sabah bir tatlı kaşığı akşam yatmadan bir tatlı kaşığı .
eskiden hamile kalamayan kadınlar sakızlarının içine tarçın katarlarmış ki vücuda yavaş yavaş tesir etsin.bunu kullanan kadınların ikiz çcukları olurmuş . isteyenlerin mail adresine göndere bilirim flaş halinde olduğu için isterseniz burayada yaza bilirim .
ben denedim beş aydır yapıyorum ve hamileyim.

deniz1993
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 698
Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 19:42 | Kayıtlı IP Alıntı deniz1993

EVET LÜTFEN YAZ ESMA
AÇIKTAN ASLINDA MAİL ADRESİMİ VERMEK İSTEMİYORUM AMA MESAJIDAN DA LİSTEME EKLİYORUM SENİ. İSTERSEN BANA ORDAN YAZ CANIM.
Yukarı Dön Göster deniz1993's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: deniz1993

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 02-Haziran-2006 Saat 20:39 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

* eski yunan e ayurvedikler balı, yıllardır erkeklerin spermlerini kuvvetlendirmek için kulanmıştır.

*eğer kuvvetsiz bir eerkek düzenli olarak uyumadan önce iki kaşık bal yese problemleri çözülmektedir.

*çin ,japon uzakdoğu ülkelerinde gebe kalamayan ve uterusunü kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadır.

*gebe kalamaayan kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir sakız üzerine koyup çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır

*amerika merryland'daevli bir çifttin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini kaybetmişler bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başladıktan sonra ikiz çocukları olacağı tespit edilmiş.

ve bir çok hastalıklara şifası var isterseniz onlarıda yazayım.

baharates22
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 493
Gönderen: 03-Haziran-2006 Saat 13:02 | Kayıtlı IP Alıntı baharates22

esmayse bilgilerin için çok teşekkürler canım.Tarçın bende kullanmayı düşünüyorum umarım faydalı olur.Bu arada hamileymişsin,Allah bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.Kendine iyi bak.

sebnem2
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 1018
Gönderen: 03-Haziran-2006 Saat 19:55 | Kayıtlı IP Alıntı sebnem2

saf arı sütünü nasıl bulabiliriz? Aktarlarda vb. karışımlar var çeşitli markalar altında.
Yukarı Dön Göster sebnem2's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: sebnem2

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 03-Haziran-2006 Saat 22:41 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

sağol baharates22 allah olmayan herkese isteyen herkese nasip etsin

sebnem2 tam olarak bilmiyorum ama genelde aktarlarda olur zannedersem.

allaha emanet olun.

silivri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 04-Haziran-2006 Saat 12:31 | Kayıtlı IP Alıntı silivri

SEVGİLİ ESMAYSE...
VERDİĞİN BU ÖNEMLİ VE FAYDALI BİLGİLER İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SANA..
TARÇININ ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DUYMUŞTUM AMA BU KÜRÜ İLK KEZ GÖRDÜM.TÜM BİLDİĞİM KİŞİLERE DE TAVSİYE EDİCEM..ÇOK SAĞOL CANIM,ALLAH BEBEĞİNİ DE HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI KISMET ETSİN...

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 04-Haziran-2006 Saat 18:09 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

arkadaşlar benim yumurtalıklarım çalışmıyordu adetlerim sürekli gecikiyordu çatlama sürecinde olması gereken süreçte benim yumurtalıklar daha minnacıktı.
sürekli bu karışımı yedim neredeyse beş aydır kullanıyorum imkansız bir zamanda hamile kaldım mayıs ayının başında dr gittim bu ay ümit etme dedi olmaz dedi iğne tedavisine geçecektik.

ben geçtiğimiz pazar grip oldum ilaç kullanmayınca geçecek gibi değildi allah tarafından ben bir test yapayım öyle kullanayım dedim .
testi yaptım hiç ama hiç ümidim yoktu çünkü yumurtalık gelişimi yok denecek gibiydi.testi yaptım inanamadım baktım çift çizgi . arkadaşlar deneyin ben faydasını gördüm.allah isteyen herkese nasip etsin

ama şu bir gelçek ummadığınız anda geliyor bu bebişler.

zacar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 227
Gönderen: 04-Haziran-2006 Saat 20:24 | Kayıtlı IP Alıntı zacar

arkadaşlar ben endoluyum ve bazı şeylerin endoyu azdırdığını biliyorum mesela ısırgan otu tohumu hamile kalabilmek için kullanılıyor ama endoyu azdırıyomuş aslan pençesi çayı da öyle peki tarçının ve arı sütünün böyle bir yan etkisi varmı biliyomusunuz bende kullanmak istiyorum ama korkuyorum. lütfen biliyosanız bilgi verirmisiniz ...
Yukarı Dön Göster zacar's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: zacar

silivri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 04-Haziran-2006 Saat 21:00 | Kayıtlı IP Alıntı silivri

ZACAR BEN DE ENDOLUYUM CANIM,HEM DE 4.EVRE.
ARAŞTIRDIM BİRAZ TARÇINI,AMA ÖSTROJEN HORMONUYLA BİR BAĞLANTISI YOK,DOLAYISIYLA KULLANABİLİRİZ SANIRIM.
SENİN KAÇINCI EVRE?MERAK ETTİM DE..

kut
Normal Üye
Normal Üye

Gönderilenler: 92
Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 09:37 | Kayıtlı IP Alıntı kut

nerden bulabiliriz bu saf arı sütü nü?
Yukarı Dön Göster kut's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kut

alarahan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 1294
Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 09:39 | Kayıtlı IP Alıntı alarahan

esmayse, bu arada kilo artışı yaptı mı ballı arı sütü.
Yukarı Dön Göster alarahan's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: alarahan

neslihannur
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 246
Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 11:20 | Kayıtlı IP Alıntı neslihannur

esmaysecim,
tam olarak anlamadim hem arisütü hem tarcin mi yicez?
arisütü poleni aktarlarda satilan mi? kücük kücük şişelerde hani?
Yukarı Dön Göster neslihannur's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: neslihannur

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 14:28 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

arkadaşlar ben ballı tarçını sabah aç karna ve yatmadan kullanırdım.

ama arı sütünü yeni öğrendim kullanamadım ama saf arı sütü olucakmış o da biraz doğruysa pahallıymış diye duydum.
heee bu arada gündüzleride çikletimin içine sürerdim tarçını gün boyun onu çiğnerdim .

esmayse
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 14:30 | Kayıtlı IP Alıntı esmayse

alarahancım
zannetmiyorum bende pek etkisi olmadı.yani şişmanlık yapmadı bende .ama başkasında yaparmı bilmem sonuçta bu ilaç değil yapıcağınıda sanmam.

zacar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 20:40 | Kayıtlı IP Alıntı zacar

silivri Yazdı:
ZACAR BEN DE ENDOLUYUM CANIM,HEM DE 4.EVRE.
ARAŞTIRDIM BİRAZ TARÇINI,AMA ÖSTROJEN HORMONUYLA BİR BAĞLANTISI YOK,DOLAYISIYLA KULLANABİLİRİZ SANIRIM.
SENİN KAÇINCI EVRE?MERAK ETTİM DE..

ya canım bilemiyorum evre evre olduğunu bilmiyordum ama yapılan laparoskopi sonucu tüplerimin tıkandığını öğrendik dr tüpbebek diyor sen ne yapıyosun tüpbebek mi yada başka bir tedavimi benim eşimdede sorun var yanlız morfoloji %3 çok düşük ALLAH hepimizin gönlüne göre versin...

silivri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 20:59 | Kayıtlı IP Alıntı silivri

merhaba zacar...bana da doktorum hiç vakit kaybetmeden tüp bebeği önerdi.Normal yoldan denersek dış gebelik olabilirmiş,ki bu da yeni bir ameliyat demek.Biz kısmetse Ağustosta deneyeceğiz.Normal yoldan hiç denemedik zaten,korkuyoruz.Bak senin de tüpte sorun varmış,işte o dış gebelik yapabiliyormuş.
Eşindeki sorun için ameliyat falan önerdiler mi?
Bizim durumumuzdakiler hep tüp bebek oluyor,Allah yardımcımız olsun canım..

zacar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 05-Haziran-2006 Saat 21:42 | Kayıtlı IP Alıntı zacar

sevgili silivri hayır ameliyat önermediler bu durumlarda pek bir şey faydalı olmuyormuş doğal yoluda önermedi doktorumuz eşime çünkü doğal ilaçlar her erkeğe iyi gelmiyomuş endolular gibi yani bazı doğal şeyler bazı erkeklere iyi gelirken bazı erkeklerdede tam tersi etki yapıyomuş riske girmeyin dedi bizde öyle düşünüyoruz. yaşayan spermleride kaybetmeyelim ALLAH yar ve yardımcımız olsun ben tarçını kullanıcam umarım işe yarar en yakın zamanda sizde&bizde tedaviye başlayabiliriz umarım ve kucaklarımız bebişlerimizle dolar ALLAH herkezin gönlüne göre versin ve kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın...

gumus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 584
Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 12:10 | Kayıtlı IP Alıntı gumus

arısütü bulmak istiyorsanız googleden arısütü yazın sitede firma adresleri var bende kullandım bana bi küçük kavanoz bala karştır demişti dr.
ar sütü beyaz kremaya benzeyen bişey 2 tatlı kaşıgı arısütünü 250 veya 500 gr.lık bala karıştırıp her sabah bi çay kaşıgı yiyosun kalan arısütünü buzdolabının rafında saklayabilirsiniz ve bitince tekrarlarsınız ayrıca arısütü alırken bide polen var onuda alıp aynı karışıma 2 tatlı kaşıgıda onu katabilirsiniz
küçük şişe arısütü ortalama 30 ytl 500 gr. polen 3 milyon civarı
ve eminönünde büyük baharatçılar var burada isimlerini yazmam dogru olmayabilir ben oradan almıştım
ama yinede bunlara ragmen bunlar hamile kalmaya sadece yardımcı olabilir gerçekten sorun var ise bunlarala kesin olarak hamile kalamayız ancak elbetteki besleyicidirler
bende yumurta rezervim az yumurtalar için dhea var onuda dr. yazdı bana kesin degil ama kullanılabilir dedi
sevgiler

Düzenleyen gumus 06-Haziran-2006 Saat 12:24
Yukarı Dön Göster gumus's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: gumus

oyuncakbebek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 641
Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 12:23 | Kayıtlı IP Alıntı oyuncakbebek

gümüş bu arısütü doğurganlığa mı iyi geliyor.
Yukarı Dön Göster oyuncakbebek's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: oyuncakbebek

gumus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 12:27 | Kayıtlı IP Alıntı gumus

yoo arısütünü eşimde kullanıyo ondada sperm az yani bunlar kadın ve erkek hormonlarında elbetteki etkileyici besleyici yani hepten eldekinden olmayalımda olanı elde tutalım diye kullanıyoruz bence bunları)))
ha ama şuda var bizde sperm 2 milyondu biz eminönünden tanıdık bi baharatçıdan 41 çeşit karışım yaptırdık 4 ay yedi eşim sperm 5 milyon oldu ama bakın asla yeterli olamıyo ancak uzun yıllar yemeliki 20 milyonu geçsin e bu arada o 41 çeşidinde eşime etkisi olrken yan etkiside oluyo çünkü bazen böbreklerde agrı oluyo bazxen yüzünde büyük çiban vs. vs yani etkisi olacak derken herifi felakete götüreces)))) neme lazım allah korusun kestik hemen ayrıca sperm 20 milyon üzeri" olmasıda fayda etmiyo bu seferde ileri hareket yetersi vs. aman ne bilim işte dozunu kaçırmadan az bişeler kullanılabilir diye düşünüyorum ben

Düzenleyen gumus 06-Haziran-2006 Saat 12:31

oyuncakbebek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 12:38 | Kayıtlı IP Alıntı oyuncakbebek

ayy gümüş alemsin (derken herifi felakete götüres) çok güldüm doğrusu. Ama doğru söylüyorsun şaka bir yana herşeyi dozunda kullanmak gerekir. Bir bebeğin oluşmasında en önemli şey nedir spermin hareketliliğimi çokluğumu sence. Doktorlar nedediler sana.arısütünün yan etkisi varmıymış doktorun nededi canım. Gümüşcüm senden cevap bekliyorum canım.

Düzenleyen oyuncakbebek 06-Haziran-2006 Saat 13:50

mubeccel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 368
Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 15:15 | Kayıtlı IP Alıntı mubeccel

Selam oyuncakbebek

Gümüş sana da selam canım tekrar seni forumda görmek çok güzel.İnşallah bundan sonraki denemende başarıya ulaşırsın, hepimiz kavuşuruz bebeklerimize hayırlısı ile.Oyuncakbebek eğer mikro tedavisi göreceksen tek canlı hareketli bir sperm bile yeterli yani sayıdan fazla hareketli ve canlı sperm daha önemli tabi bu mikro tedavisi ile bebek sahibi olmayı planlayanlar için.Bende dün akşam arı sütü aldırdım ama ben bala karıştırarak yemeği düşünmiyorum saf olarak 1 gram dilin altına koyacağım daha önce de öyle yemiştim tubekoloz geçirdimde ve etkisini hissetmiştim.

Düzenleyen mubeccel 06-Haziran-2006 Saat 15:16
Yukarı Dön Göster mubeccel's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: mubeccel

oyuncakbebek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 15:25 | Kayıtlı IP Alıntı oyuncakbebek

Teşekkürler mübeccel verdiğin bilgi için.

gumus
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 17:07 | Kayıtlı IP Alıntı gumus

selam müco nasılsın seninle konuşamaskta ben alıyorum seninle ilgili gelişmeleri safi ve hazaldan nasılsın iyimisin ?
oyuncakbebek valal benimli ne desem yapan tipten biri buna bulaşık ve camların temizligi bilem dahil valla billa şaka degil))))az bide lohusa olsamda kaynanamda görse bunlları hayatımmm lohusa deprasyonudayımm hadi şu eve bi makina at bide şu halıyı kaldır digerini aç bıktım bunu izlemekten ya şu nevresimleride degiş sıkıldım 1 haftadır bunlardan hahahahahahahah ay ne güzell olurdu demi
arı sütü dilinin altınada konabilir az az olmak şartıyla ve mübeccelinde dediği gibi eger mıcro yapacaksanız zaten 1 tanecik canlı sperm yetiyo onun için eşlerimiz alkol ve sigara kullanıp hazır olanıda öldürmesinler biz 1 tane ilede idare ederiz )))))))))))))))))

sizi seviyorummm

silivri
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 06-Haziran-2006 Saat 18:51 | Kayıtlı IP Alıntı silivri

BEN DE BAŞLADIM BALLI TARÇIN İŞİNE..HİÇ BİR İŞE YARAMASA DA YUMURTA KALİTESİNİ ARTTIRIYORMUŞ,O BİLE YETER.BİZ ENDOLULARDA YUMURTA REZERVLERİ AZALIR ÇÜNKÜ ZAMANLA..TABİKİ BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ AMA ALLAH OL DERSE OLACAK...HAYIRLISI OLSUN..

oyuncakbebek
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderen: 07-Haziran-2006 Saat 11:31 | Kayıtlı IP Alıntı oyuncakbebek

Gümüş iyi koca bulmuşsun valla canım. Benimkide öyle sayılır. Tabii huyuna, suyuna gidersen. İnşallah en kısa zamanda bebişinin olması dileğiyle hoşcakal.

yatko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 447
Gönderen: 23-Temmuz-2006 Saat 15:05 | Kayıtlı IP Alıntı yatko

arkadaşlar bizde saf arı sütünü aldık 15gr şişede özel strafor köükle ambalajlanmış şekilde aldık ithal miş.kartaldan aktardan aldık 15 ytl ye.Yanlız bir şey sorucam bu arısütünü mikro tedavisine başlarkenmi kullanmak iyi olur yoksa bir ay öncedenmi kullanmak iyi olur onu bilmiyoruz.Bu konuda bilgisi olan varsa cevap versin lütfen.Herkese acil şifalar.
Yukarı Dön Göster yatko's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: yatko

simge03
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 607
Gönderen: 23-Temmuz-2006 Saat 22:56 | Kayıtlı IP Alıntı simge03

sevgili yatko,
arisutu bıldıgım kadarıyla 3 aylık duzenlı kullanımda tam anlamıyla yararı goruluyor..benım kendı arastırmalarım bu yonde..ben de tedavıde olmadıgım bu donemde basladım..yaklasık 4 ay kadar kullanmayı dusunuyorum..bol sanslar...
Yukarı Dön Göster simge03's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: simge03

erbetul
Normal Üye
Normal Üye

Gönderilenler: 75
Gönderen: 24-Temmuz-2006 Saat 09:58 | Kayıtlı IP Alıntı erbetul

merhaba arkadaşlar
benimde sorunum erken yumurta yetmezliği
2 tüp bebek işlemimde de sadece 2 yumurta oluştu ve işlem iptal edildi.SMA hastalığı taşıyıcısıyız eşimde bende bu yüzden normal yolla 2 bebeğimi kaybettim.ve tüp bebek yapmaya karar verdik ama yumurta az olduğu için işlem iptal edildi.Bende arısütübalpolen üçü biarada royal jell yazıyo üstünde başladım.Yeni tedaviyede ekim gibi gidicem inş faydasını görürüz.

Tarçın bal olayını bilmiyorum yazarsanız çok sevinirim

teşekkür ederim
Yukarı Dön Göster erbetul's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: erbetul

kedi7
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 766
Gönderen: 25-Temmuz-2006 Saat 02:56 | Kayıtlı IP Alıntı kedi7

HERKEZE SELAM, NERDEN BAŞLICAĞIMI BİLMİYORUM AMA ARI SÜTENE DEYİNEN ARKADAŞA TEŞEKÜRLER.Bende arı sütünün faydalarına inananlardan biriyim hatta Kuran,ı kerimdede bahsi geçdiğine göre bu bir gerçek kuran,ı kerimde geçen hali baldan bahsi yani, (onda insan oğlu için bir mucizei şifa saklı) olduğu isterseniz tam maalini bulur yazarım sizlere. Eveetttt gelelim bana neden çok inannıyorum yanlızca o maali okuduğum içinmi tabiki ona inanıyorum, ama birde benim yaşadığım olay var ben 7 aşılama 3 negatif micro denemesi olan biriyim, 3 microdana sonra 1 klinik ve 1 hastanenein 6 kişik Dr hayetenden geçmiş ve artık tamam imkansız hamile kalamazsın başkasında yurmuta alırsan hamile kalabilirsin diye karar verilmiş bir hastayım yani Dr,lara göre donnörlük bir hastayım ama ben onların bu kararından 6 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım talihsiz bir hamilelikde olsa, 2 aylık bir dış gebelik sürecim oldu ama dış gebelikde olsa kendiliğinden oluşmuşdu ve dr,umda inanamadı ve bana tepkisi eyer bebek tüpde olmasa sen yine micro denemişsin dicez,di.
Evet bende hamile kalmadan 2 ay önce arısütü kullanmaya başlamışdım, bu ya rabbimin bana dr,ların dediği deyil benim takdir ilahim geçer mesajıy,dı yada gerçekden arı sütünün yararı ama o nimetide yapan canılıyıda rabbim yarattığına göre her iki kapıda yaradana çıkıyor şimdide devam ediyorum ama şuan hem yaşım çok ilerledi hemde dış gebelikden dolayı bebekle birleikde tüp,ümün biri alındı olsun ben kendi sağlığım içinde olsa devam ediyorum.Gerçi başımdan geçenlerden sonra umudumu hiç bir zaman yitirmemeyi öğrendim ve hala umutluyum.
İNŞALLAH SİZLEREDE ŞİFA OLUR
Yukarı Dön Göster kedi7's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kedi7

Sayfa Sonraki >>
  Yanıt YazYeni Konu Gönder
Yazıcı Sürümü Yazıcı Sürümü

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma