Tüp Bebek  

Prof.Dr. İsmail ÇEPNİ Danışma Formu – International Hospital Acıbadem Tüp Bebek

Prof.Dr. İsmail ÇEPNİ Danışma Formu – International Hospital Acıbadem Tüp Bebek

Prof.Dr.İsmail Çepni Kimdir?

1984 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1984-1987 yılları arasında Erzincan İli Merkez Verem Savaşı Dispanseri’nde mecburi hizmetini yaptı.  1987-1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisasını yaptı.
Almanya Münih LMU üniversitesi Grosshadern Kliniği’nde Tüp bebek öğrendi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda 1999 yılında doçent, 2005 yılında da profesör oldu. Konu ile ilgili birçok meslek odası üyesi.

Yerli ve yabancı çok sayıda yayını bulunan Çepni, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi. Histeroskopi ve laparoskopik cerrahi, kadın üreme endokrinolojisi ilgi alanları arasında. Kadın hastalıkları ile ilgili iyi huylu nedenlere bağlı sorunlarda özellikle organ koruyucu ameliyatlarda da deneyimli. Aynı zamanda  Acıbadem International Hospital  Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde görev yapmaktadır.

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Prof.Dr.İsmail Çepni Doktor Danışma Formunu doldurabilir  ve kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ